Przeglądaj treść

GAMA SAMOCHODÓW RODZINNYCH CITROËNA  

Poznaj gamę rodzinnych Citroënów. Wybierz ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Jedno jest pewne: miejsca dla nikogo nie zabraknie - dzięki nim przewieziesz 5, 7, a nawet 9 osób. Te praktyczne samochody doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji i zapewniają pasażerom komfort, bezpieczeństwo i wspaniałe doświadczenia z jazdy. Podróżowanie w rodzinnym gronie będzie przyjemne i relaksujące dzięki modułowym i przestronnym kabinom z licznymi schowkami oraz zaawansowanemu technologicznie wyposażeniu.  

CITROËN Ë-SPACETOURER

Każda podróż na pokładzie Citroëna ë-SpaceTourer Electric staje się czasem relaksu dla wszystkich pasażerów. Dzięki napędowi elektrycznemu i pełnej dostępności momentu obrotowego samochód płynnie rusza z miejsca, z jazda jest pozbawiona szarpnięć oraz wibracji i przebiega w absolutnej ciszy.

CITROËN Ë-BERLINGO

Citroën ë-Berlingo zachowuje wszelkie zalety wersji spalinowych: przestronną kabinę, modułowe wnętrze i praktyczny charakter. Trzy niezależne siedzenia w drugim rzędzie oraz dach wielofunkcyjny Modutop® zapewniają pasażerom doskonałe samopoczucie. Planujesz wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi? Citroën ë-Berlingo zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo dzięki 18 systemom wspomagającym prowadzenie i czterem technologiom komunikacyjnym.  

CITROËN BERLINGO MPV

Citroën Berlingo MPV w nowej odsłonie, pojazd z homologacją ciężarową, który powstał na bazie wersji osobowej. Nowy Berlingo MPV to alternatywa dla wycofanego z gamy osobowego modelu Citroëna Berlingo (spalinowego). Dzięki wprowadzeniu wersji ciężarowej Citroën wraca na rynek kombivanów.