Przeglądaj treść

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE CITROËNA

Zależy nam, abyś na każdym etapie eksploatacji darzył nas zaufaniem.

Oryginalne części, owoc wiedzy i kompetencji Marki Citroën, zostały zaprojektowane tak, aby idealnie odpowiadać specyficznym wymogom technicznym każdego modelu auta. Stanowią logiczną i nieodłączną część złożonego systemu technicznego, który musi pozostać spójny. Tylko wtedy będzie mógł zagwarantować bezpieczną jazdę.

REGENEROWANE CZĘŚCI ZAMIENNE

Oszczędność i ochrona środowiska

Decydując się na części regenerowane uczestniczysz w GOSPODARCE O OBIEGU ZAMKNIĘTYM i wkraczasz wraz ze Stellantis w nową erę przyjazd dla środowiska aby budować lepszą przyszłość.

80 % materiałów to OSZCZĘDNOŚĆ DO 50% energii zużywanej do produkcji nowych części zamiennych.

 

* Części Fabrycznie Regenerowane

 

 

Proces regeneracji fabrycznej

Regeneracja podzespołów odbywa się w znacznym stopniu poprzez wymianę ich elementów na fabrycznie nowe. Części i zespoły regenerowane podlegają identycznym testom jakościowym, jak oryginalne części zamienne. Większość oferty to części i zespoły do naprawy mechanicznych pojazdów, ale systematycznie są do niej wprowadzane np. części elektroniczne.

 

 

Zalety regeneracji i ponownego wykorzystania:

ZALETY REGENERACJI I PONOWNEGO WYKORZYSTANIA:

  • Ochrona środowiska naturalnego – wybór części zamiennych, pozwala zaoszczędzić do 80% i do 50% energii potrzebnych do ich produkcji,
  • Zmniejszenie kosztów obsługi i napraw samochody – części zamienne są nawet o 40% tańsze od tych fabrycznie nowych,
  • Wysoka jakość – wszystkie części są sprawdzane, testowane i dopuszczane do sprzedaży przez naszych ekspertów. Są objęte gwarancją, jak oryginalne części zamienne. 

O EUROREPAR

 

 

Jest to uzupełniająca oferta Grupy Stellantis w zakresie części zamiennych, przeznaczona do modeli Citroën w wieku powyżej 3 lat, a także do większości modeli samochodów innych marek. Odnosi znaczące sukcesy na rynku, dzięki potwierdzonej niezawodności, bogatemu asortymentowi i konkurencyjnym cenom.

 

Im starszy samochód, tym częściej potrzebuje on części zamiennych, a jego użytkownik - szukając oszczędności przy jego serwisowaniu – coraz chętniej sięga po ekonomiczne alternatywy.

 

Gama produktów EUROREPAR odpowiada na te wyzwania, ponieważ skierowana jest do klientów, posiadających samochody w wieku powyżej 3 lat i poszukujących korzystnej relacji jakości do ceny.Jest to więc oferta części zamiennych, która pozwoli efektywnie serwisować auto za niewygórowaną cenę.

 

CZĘŚCI ZAMIENNE Z GAMY EUROREPAR OBJĘTE SĄ DWULETNIĄ GWARANCJĄ.

AKCESORIA

Nowatorskie i stylowe akcesoria citroëna dodadzą samochodowi indywidualnego charakteru

Citroën proponuje szeroką ofertę akcesoriów równie zróżnicowanych co innowacyjnych, których zadaniem jest spotęgowanie wszechstronnego charakteru modeli Citroëna, pozostając jednocześnie w pełnej harmonii z ogólną estetyką samochodu.

Citroën oddaje do dyspozycji użytkowników całą gamę praktycznych i różnorodnych akcesoriów, które sprostają wszystkim potrzebom.

Przy projektowaniu naszych akcesoriów ich twórcom przyświeca zawsze jeden i ten sam cel: jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność użytkowania naszych modeli, doskonale komponując się z ich stylem.

Gama akcesoriów Citroëna została tak zaprojektowana i dostosowana do każdego z naszych samochodów, aby zapewnić maksymalną jakość użytkowania.