Przeglądaj treść
Philosophie

CITROËN INSPIRED BY YOU

Od 1919 dajemy dowód naszej odwadze i kreatywności konsekwentnie realizując cel, jakim jest upowszechnienie dostępu do samochodów. Jesteśmy marką popularną w najlepszym znaczeniu tego słowa. Chcemy podnosić jakość życia naszych klientów, dlatego inspirują nas ich potrzeby. 

Citroën jest wierny swojemu DNA, w które wpisana jest ciągła innowacyjność. Zawsze była ona dla nas źródłem inspiracji, od pierwszego zaprezentowanego modelu do współczesnego AMI - elektrycznego pojazdu dostępnego dla każdego, który rewolucjonizuje postrzeganie mobilności. 

UNIKALNY I ODWAŻNY DESIGN

Design samochodów Citroëna wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Jak podkreśla Pierre Leclercq, Dyrektor ds. designu Marki, w harmonijny sposób łączy on wyjątkowość z minimalizmem. Citroëny mają unikalny styl, który jest idealnym kompromisem pomiędzy odniesieniami do legendarnych modeli a tworzeniem nowych wizji i doświadczeń.  

PERSONALIZACJA DOSTOSOWANA DO POTRZEB

Twoje oczekiwania są dla nas bardzo istotne, dlatego zapewniamy szerokie możliwości personalizacji naszych samochodów. Dzięki Citroënowi możesz skonfigurować wersję, która odzwierciedla Twój gust i osobowość. Wybierz jeden z wielu dostępnych kolorów nadwozia, zdecyduj się na wersję z kontrastującym dachem i dobierz odpowiedni Pakiet Kolor. Skorzystaj z wielu możliwości personalizacji wnętrza i nadaj Twojemu samochodowi unikalny styl, który odpowiada Twojej wizji.  

PROGRAM CITROËN ADVANCED COMFORT®

Od 1919 r. komfort jest jednym z kluczowych priorytetów w procesie projektowania samochodów Citroëna. To prawdziwy znak firmowy Marki. Nasze podejście do komfortu definiują obecnie cztery filary innowacyjnego programu Citroën Advanced Comfort®: efekt kokonu, praktyczność, bezproblemowa eksploatacja i harmonia. 

UŻYTECZNA TECHNOLOGIA

Samochody Citroëna wyposażone są w szereg technologii wspomagających kierowcę, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo. Marka oferuje również dostęp do licznych technologii komunikacyjnych, które ułatwiają podróżowanie i czynią je bezpieczniejszymi. Gama modeli Citroëna sukcesywnie wzbogacana jest o kolejne samochody elektryczne i hybrydy plug-in. 

ZALEŻY NAM NA TWOJEJ OPINII

Dzięki Citroën Advisor możesz w transparentny sposób wyrazić swoją opinię dotyczącą dealera, serwisu, samochodu i doradcy handlowego, po czym udostępnić ją online. Bardzo chcemy ją poznać!