Przeglądaj treść

GAMA HATCHBACKÓW CITROËNA 

Wszystkie hatchbacki z gamy Citroëna łączy stylowe nadwozie i najwyższy poziomu komfortu. Smukłe sylwetki, płynne linie, wygodne wnętrza, zaawansowane technologie... A do tego elegancja i przyjemność wynikająca z podróżowania w warunkach bezgranicznego spokoju.  

NOWY CITROËN C5 X

Styl Citroëna C5 X idealnie odzwierciedla filozofię Marki. Jest oryginalny i łączy w sobie elegancję sedana, dynamiczny charakter kombi i podwyższoną sylwetkę SUV-a.

Samochód zapewnia pasażerom prawdziwy spokój w trakcie jazdy dzięki najwyższemu komfortowi, który jest efektem zastosowania rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®.

Citroën C5 X wyposażony jest w nowoczesne technologie ułatwiające eksploatację, w tym rozszerzony wyświetlacz Head-Up oraz systemy wspomagające kierowcę, które umożliwiają półautonomiczną jazdę. We wnętrzu zastosowano całkiem nowy interfejs komunikacyjny, zintegrowany z ekranem dotykowym HD 12'' i współpracujący z systemem rozpoznawania mowy.

 

NOWY CITROËN C5 X HYBRID

Nowy Citroën C5 X Hybrid to nowoczesna, pełna zaawansowanych technologii propozycja wpisująca się w trend elektromobilności. Model ten jest bardzo wszechstronny i zapewnia pasażerom unikalne warunki podróżowania w klasie ë-komfort. Są oni doskonale odizolowani od drogi i hałasów dochodzących ze świata zewnętrznego, dzięki czemu w kabinie panuje atmosfera całkowitego spokoju, niczym w kokonie.

Cicha praca, płynne prowadzenie, przyjemność z jazdy, miękko zestrojone zawieszenie, miękkie fotele Advanced Comfort, brak wibracji we wnętrzu, ergonomia, niezwykle łatwa obsługa interfejsów i usług: wszystkie te elementy przyczyniają się do zwiększenia komfortu odczuwanego przez wszystkich pasażerów. 

 

CITROËN C4

Wraz z premierą C4 Citroën powrócił do segmentu kompaktowych hatchbacków. Samochód ten idealnie sprawdza się podczas długich podróży dzięki zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzeniom Advanced Comfort.

Citroën C4 ma silny i wyrazisty i charakter, który podkreślają duże koła oraz obfite, muskularne linie. 

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

 

CITROËN Ë-C4 

Citroën ë-C4 łączy w sobie elegancję sedana i muskularny styl SUV-a. Samochód wyposażony jest w akumulator o pojemności 50 kWh, zapewniający zasięg do 350 km w cyklu WLTP (Worldwide harmonized Light Vehicle Test Procedure - światowa zharmonizowana procedura testowa samochodów lekkich). Dzięki miękkim siedzeniom Advanced Comfort i przyjaznym dla użytkownika usługom kierowca i pasażerowie podróżują w warunkach unikalnego komfortu. Ten elektryczny hatchback ma kilka detali, które odróżniają go od wersji z silnikami spalinowymi: emblemat "ë" na błotnikach i z tyłu oraz diamentowane obręcze aluminiowe 18'' Crosslight, opracowane specjalnie z myślą o oszczędzaniu energii.