Przeglądaj treść

UNIKALNY I NIEZRÓWNANY KOMFORT

Citroën od zawsze słynął z niepowtarzalnych doświadczeń z jazdy poprawiających samopoczucie. Gama naszych modeli charakteryzuje się wyrazistym, rozpoznawalnym designem i unikalnym komfortem będącym owocem ponad stuletniego know-how. Wyjątkowa wygoda, która zawsze wyróżniała samochody Citroëna i stała się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym Marki, jest rezultatem wykorzystania wielu innowacyjnych rozwiązań.   

PROGRAM CITROËN ADVANCED COMFORT

Podejście Citroën Advanced Comfort opiera się na czterech filarach:

- efekcie kokonu, czyli miękkim materiałom i doskonałej akustyce,

- praktycznym wnętrzu, które sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu,

- klimacie wewnętrznego spokoju i harmonii,

- intuicyjnych i użytecznych technologiach, które zapewniają bezproblemową eksploatację.

EFEKT KOKONU

PRAKTYCZNOŚĆ

HARMONIA

BEZPROBLEMOWA EKSPLOATACJA

LA MAISON CITROËN

La Maison Citroën to najnowsza koncepcja miejskiego salonu sprzedaży Marki. Klimatyczna przestrzeń showroomu jest zaproszeniem do przeżycia unikalnego doświadczenia, w którym świat realny przenika się z wirtualnym. Koncepcja La Maison Citroën idealnie wpisuje się w założenia programu Citroën Advanced Comfort. 

 

OKULARY SEETROËN

Komfort wszystkich pasażerów jest od zawsze w centrum uwagi Citroëna. Marka opracowała okulary SEETROËN, które są odpowiedzią na problem choroby lokomocyjnej. Mają styl high-tech, są miękkie w dotyku i łatwe w użyciu - to rozwiązanie, które przywróci wielu osobom radość podróżowania.