Przeglądaj treść

LA MAISON CITROËN 

André Citroën lepiej niż ktokolwiek z jego epoki wiedział, w jaki sposób przełamywać schematy w branży motoryzacyjnej. La Maison Citroën® to owoc tego dziedzictwa i demonstracja odwagi oraz kreatywności Marki, która zdecydowała się na niekonwencjonalne rozwiązania i zaproponowała nową wizję miejskiego showroomu. Odzwierciedla ona dbałość Citroëna o dobre samopoczucie, która w tym wypadku wykracza poza sferę projektowania samochodów.   

SYMBOL KOMFORTU CITROËNA 

Przyjazny, kolorowy i interaktywny

Citroën opracował aranżację wnętrza wykorzystując naturalne drewno, miękkie fotele, ściany z napisami oraz ekrany i akcesoria umożliwiające personalizację. Dzięki temu powstała przestrzeń prawdziwego relaksu i unikalnych doświadczeń, w której każdy element dekoracyjny ma swoje miejsce, jak w prawdziwym domu. La Maison Citroën® jest symbolem legendarnego komfortu Citroëna i nieustannie podąża za nowymi trendami, aby zapewnić klientom dokładnie takie przeżycia, jakich oczekują.  

Relaks i przyjemność

La Maison Citroën® jest odzwierciedleniem wszelkich obietnic, jakie kryją się w haśle przewodnim Marki: Inspired by You. Pobyt w salonie to doświadczenie zaprojektowane specjalnie z myślą o Tobie. Oprócz samochodów zaprezentowanych na ekranach na ścianach znajdują się inne elementy gamy - obręcze kół, kierownice czy próbki tapicerek. Wizyta w La Maison Citroën® to doskonała okazja, by dotknąć materiałów wykończeniowych i wybrać odpowiednią kolorystykę.  

Fizyczne i wirtualne doświadczenie

Ten miejski, koncepcyjny salon ma przyjazny klimat i wykorzystuje zaawansowane technologie. Zapewnia on dostęp do unikalnych doznań łączących świat realny z wirtualnym. Stół konfiguracyjny połączony z trójwymiarowym ekranem 3D ma doskonałą rozdzielczość i zapewnia niezwykle głebokie doświadczenia. Dzięki specjalnemu ekranowi dotykowemu podczas wizyty w La Maison Citroën® możesz również odwiedzić wirtualne muzeum Citroën Origins.

Zaprojektowany dla ciebie i z myślą o twoich potrzebach

W sercu La Maison Citroën znajduje się kawiarnia The Citroënist Café, która jest idealnym miejscem na krótką przerwę. W specjalnej, otwartej przestrzeni handlowej możesz przedyskutować szczegóły konfiguracji i sfinalizować transakcję. Miniaturowe modele i inne lifestyle'owe akcesoria kupisz w butiku Le Petit Citroën. 

RÓWNIEŻ W INNYCH KRAJACH

Po uruchomieniu La Maison Citroën w 2017 r. przy Rue Saint-Didier w Paryżu koncepcja ta została wykorzystana również w innych lokalizacjach na całym świecie. Obecnie możesz odwiedzić miejskie salony Citroëna w 13 różnych krajach.