Przeglądaj treść
USŁUGI

Odkryj nasze usługi

Szereg rozwiązań stworzonych dla Ciebie
Wspieramy Cię na każdym etapie życia samochodu dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie finansowania, ubezpieczenia oraz usługom posprzedażnym.
NASZE USŁUGI
Usługi Citroëna wspierają Cię na każdym etapie życia Twojego samochodu.
    Chcę jeździć Citroënem
Łatwy sposób zakupu
 
Odkryj recenzje naszych Klientów i skonfiguruj swojego wymarzonego Citroëna, zamów jazdę próbną lub prześlij zapytanie o ofertę. Zamów z domu i z dostawą pod same drzwi. Kompleksowa oferta usług, które ułatwią Ci życie.
Finansowanie
 
Sfinansuj swojego Citroëna, korzystając z szerokiej gamy produktów finansowych dostępnych w Stellantis Financial Services. Znajdź plan odpowiadający Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy szukasz leasingu, wynajmu czy kredytu.
Ubezpieczenia
 
Ubezpieczenie Stellantis oferuje ochronę zaprojektowaną przez profesjonalistów z branży motoryzacyjnej dla Twojego nowego lub używanego samochodu.
 
 
Rozszerzona gwarancja i pakiety serwisowe
Zapoznaj się z naszymi pakietami rozszerzonej gwarancji i serwisu, aby znaleźć najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Subskrybuj, aby uzyskać całkowity spokój ducha.
 
Prowadź ze spokojem ducha
Prosta obsługa
Odkryj, jak aplikacja MyCitroën może zapewnić dodatkowy spokój ducha dzięki funkcjom takim jak cyfrowa książeczka serwisowa i nawigacja z informacjami w czasie rzeczywistym. Możesz także z łatwością zarezerwować wizytę u wybranego dealera za pomocą kilku kliknięć.
Serwisowanie
Wysokiej klasy obsługa serwisowa bez wysiłku: doświadcz doskonałości w naszych serwisach dzięki bliskości i wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników specjalnie przeszkolonych, aby dbać o Ciebie i Twój samochód.
 
Usługi łączności
Poruszaj się po drogach z łatwością dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych usług łączności. Bezpieczne, zabawne i przydatne, zabiorą Cię w niezapomniane miejsca.
 
 
 
Akcesoria
Citroën oferuje szeroką gamę akcesoriów stworzonych przez inżynierów, którzy zaprojektowali Twój samochód. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów, aby dostosować swojego Citroëna do swoich potrzeb.
 
 
Stań się bardziej ekologiczny
Łatwy sposób, aby zrobić różnicę
Otrzymaj nagrodę za odpowiedzialną jazdę. Naprawa przy użyciu części nadających się do recyklingu. Zawsze wykorzystuj najlepszy potencjał ładowania… Wszystkie nasze usługi ułatwiają Ci życie.
Ładowanie
 
Proste, bezproblemowe, inteligentne: dzięki prostym i niedrogim rozwiązaniom do ładowania w domu łatwo naładujesz akumulator w swoim samochodzie.
 
Mobility
Meet your mobility needs with our innovative offers and a wide range of available cars, from one minute to 12 months.