Przeglądaj treść
Części i akcesoria

UZUPEŁNIJ WYPOSAŻENIE TWOJEGO CITROËNA

Jesteś już szczęśliwym posiadaczem nowego Citroëna lub niebawem nim będziesz? Chcesz jeszcze lepiej dostosować go do Twoich potrzeb? Żaden problem! Skorzystaj z bogatej oferty akcesoriów Citroëna oraz palety usług komunikacyjnych, dzięki którym każda podróż będzie jeszcze przyjemniejsza. Poznaj ofertę części regenerowanych dostępnych w sieci Citroëna i zadbaj o prawidłową obsługę serwisową Twojego samochodu.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE AKCESORIA

Dzięki szerokiej palecie akcesoriów uzupełnisz wyposażenie wnętrza Twojego Citroëna i zwiększysz możliwości przewozu różnych przedmiotów. Potrzebujesz bagażnika dachowego na wakacje i belek dachowych, dzięki którym go zamocujesz? Nie ma problemu! 

 

Spersonalizuj kokpit wyposażając go w nowe dywaniki, akcesoria multimedialne i przemyślane systemy aranżacji bagażnika, które pomogą Ci lepiej go wykorzystać w drodze po nowe przygody. Skorzystaj z oferty ponad 2 500 elementów zaprojektowanych specjalnie dla wybranego przez Ciebie modelu.

 

O szczegóły zapytaj Doradcę Serwisowego Klienta.  

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Dzięki rozwiązaniom multimedialnym opracowanym przez Citroëna każda podróż będzie łatwiejsza. Skorzystaj z nawigacji Citroën Connect Navi i funkcji Citroën Connect Play, która wyświetla aplikacje smartfona na ekranie dotykowym w samochodzie. Ciesz się pełnym bezpieczeństwem dzięki Citroën Connect Box, systemowi połączeń alarmowych i Assistance 24/7 z geolokalizacją. Aplikacja My Citroën zapewni Ci dostęp do informacji o Twoim samochodzie oraz umożliwi śledzenie spersonalizowanego harmonogramu obsługi serwisowej. W niektórych modelach Marka oferuje również unikalne rozwiązania, takie jak ConnectedCAM Citroën, kamera HD rejestrująca najlepsze momenty Twoich podróży. 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Citroën oferuje duży wybór części zamiennych, niezbędnych do prawidłowej obsługi serwisowej samochodu. Możesz skorzystać z części oryginalnych, których właściwości są identyczne z ich odpowiednikami montowanymi fabrycznie. Gama ponad 12 000 referencji wielomarkowych Eurorepar to dowód na to, że dostosowujemy się do założeń budżetowych naszych klientów i wieku ich samochodów. Niektóre części zyskują nowe życie - regeneracja to doskonały sposób, by chronić środowisko i móc skorzystać z rabatów nawet do 40%!