Przekierowanie nastąpi za sekund

TYPY NADWOZIA W NOWYCH SAMOCHODACH Z GAMY CITROËNA

Od ponad stu lat Marka CITROËN stale rozwija ofertę innowacyjnych rozwiązań i standardów produkcji motoryzacyjnej, mając na uwadze komfort, design, użyteczne technologie, wydajność i bezpieczeństwo... Jaki model samochodu jest Ci najbliższy? Prestiżowa i elegancka limuzyna, komfortowy minivan, zwinny samochód miejski, stylowy crossover, inteligentny i pełen zalet samochód elektryczny? Poznaj bogatą gamę Marki CITROËN i wybierz samochód odpowiadający codziennym potrzebom Twoich bliskich, zgodny z Twoim stylem jazdy.

Citadine-citroen.jpg

Jazda po zatłoczonych zakątkach miasta, manewry i parkowanie stają się wyjątkowo łatwe w miejskich samochodach z gamy CITROËNA. Gotowi stawić czoła wyzwaniom miasta?

Compacte-citroen.jpg

Doceń uniwersalny, komfortowy charakter kompaktowych samochodów z gamy CITROËNA, doskonałych na samotne wypady i wyjazdy z bliskimi, w mieście i poza jego granicami.

berline-citroen.jpg

Rasowe sylwetki, charakterystyczne przetłoczenia, luksusowe wnętrza i niepowtarzalne doznania z jazdy... Odkryj eleganckie sedany z gamy CITROËNA.

monospace-citroen_239095

Odkryj stylowe i energiczne, komfortowe i nowoczesne SUVy z gamy CITROËNA.

Monospace-citroen.75.jpg.239036.8.75

Odkryj wygodne, modułowe minivany marki CITROËN, idealny wybór na dalekie wyprawy z całą rodziną, jak i na codzienne przejazdy.

voiture-7-places-citroen.jpg

Korzystaj w pełni z komfortu, przestrzeni i modułowych rozwiązań, jakie zapewni Ci samochód 7-miejscowy, idealne rozwiązanie na wakacje i wyjazdy z rodziną lub w gronie przyjaciół.

Familiale-citroen.jpg

Szukasz samochodu rodzinnego, vana lub minivana? Poznaj kategorię samochodów rodzinnych z gamy CITROËNA, mogących pomieścić pięć, siedem i dziewięć osób.

dangel

Samochód dostawczy z napędem 4x4? To możliwe! Sprawdź ofertę wyspecjalizowanej firmy Dangel, która specjalizuje się w konwertowaniu układu napędowego. 

Top