Przeglądaj treść
Usługi Citroëna sprzyjające proekologiczemu prowadzeniu

Ekojazda dla mobilności odpowiedzialnej społecznie

Decydując się na Citroëna wybierasz komfort i spokój. Dajesz również wyraz Twojego zaangażowania na rzecz przyjaznego dla środowiska stylu jazdy.

Citizen to pakiet rozwiązań i usług, dzięki którym wyrobisz sobie właściwe nawyki za kierownicą.

Wybierzemy się razem w tę bardziej odpowiedzialną społecznie drogę?

APLIKACJA MYCITROËN 

Zarządzaj prowadzeniem dzięki MyCitroën

Dzięki aplikacji MyCitroën możesz zdalnie sprawdzać zasięg samochodu oraz poziom naładowania akumulatora trakcyjnego, jak również wstępnie ustawić temperaturę wnętrza. Funkcja "prowadzenie" umożliwia optymalizację podróży poprzez dostęp do statystyk wszystkich odbytych tras. 

PHEV PLUGIN REMINDER

Ostrzeżenia o konieczności naładowania Twojego Citroëna

Citroën pomoże Ci w wyrobieniu właściwych nawyków i proekologicznych postaw za kierownicą. Dzięki funkcji PHEV PLUGIN REMINDER uwolnisz pełnię potencjału Twojej hybrydy plug-in poprzez wykorzystanie do maksimum najczystszego i najmniej kosztownego źródła energii: elektryczności. Jeżeli w przeciągu 5 dni wykonasz dziesięć przejazdów i ani razu nie naładujesz akumulatora, na centralnym ekranie w samochodzie pojawi się odpowiedni komunikat. Śmiało, podłącz się, gdy trzeba!

 

 

PROGRAM PLUGIN REWARD*

Citroën nagradza Cię po każdym naładowaniu

Program Plug-in Reward nagradza użytkowników, których postawa jest przyjazna dla otoczenia. Im częściej ładujesz samochód, tym więcej zdobywasz punktów, które możesz później wymienić na bezpłatne ładowanie w jednej z publicznych stacji. Jesteśmy przekonani, że zapunktujemy u Ciebie tą usługą!

 

*Dostępny wkrótce

CZĘŚCI ZAMIENNE PO RECYKLINGU*

Naprawy z wykorzystaniem części po recyklingu

Citroën wdrożył program recyklingu oraz dostosował się do regulacji dotyczących ograniczenia odpadów generowanych przez przemysł motoryzacyjny. Dysponujemy gamą wysokiej jakości części zamiennych pozyskanych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Są one nawet o 50% tańsze od nowych i mogą być zamontowane bezpośrednio w serwisie. Możesz je również zamówić na stronie b-parts i zainstalować we własnym zakresie! Twój samochód będzie bardziej zielony, bez względu na, to, jaki ma kolor!

 

*Dostępny wkrótce

RECYKLING AKUMULATORÓW

Citroën poddaje akumulatory recyklingowi

ZERO PAPIERU

Citroën jest zaangażowany w program "Zero papieru"

Inicjatywa "Zero papieru" staje się obowiązującym standardem. Citroën stosuje się do jej wytycznych i digitalizuje całą dokumentację papierową. Instrukcja obsługi Twojego samochodu została w związku z tym przeniesiona do aplikacji MyCitroën, a książka serwisowa jest teraz dostępna w wersji elektronicznej jako e-book.

Korzystając z niej realizujesz cel "zero papieru" i zdobywasz 10 punktów na 10 w kategorii "zachowania przyjazne dla środowiska"! 

Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.