PRZEGLĄDAJ TREŚĆ

APLIKACJA MY CITROËN 

Dzięki aplikacji My Citroën możesz być w stałym kontakcie z samochodem i sprawdzać kluczowe informacje. Umożliwia ona również spersonalizowane monitorowanie obsługi serwisowej samochodu oraz korzystanie z usług Citroëna. Poznaj główne funkcje aplikacji My Citroën.

TUTORIAL W MY CITROËN 

MY CITROËN W CODZIENNYM ŻYCIU

LOKALIZOWANIE SAMOCHODU

Dzięki funkcji geolokalizacji zintegrowanej z aplikacją My Citroën z łatwością znajdziesz swój samochód.  

ZARZĄDZANIE JAZDĄ

Dzięki dostępowi do statystyk odbytych podróży możesz optymalizować trasy. 

DOSTĘP DO DOKUMENTACJI SAMOCHODU

Korzystając z zakładki Samochód możesz sprawdzać dokumentację samochodu i korzystać z wielu wskazówek. To bardzo przydatne, gdy na desce rozdzielczej zapali się kontrolka! 

OBSŁUGA SERWISOWA I ASSISTANCE

SPRAWDZANIE ZAPISÓW KSIĄŻKI SERWISOWEJ

Z łatwością znajdziesz tu wszelkie informacje dotyczące obsługi serwisowej samochodu, w tym informacje o gwarancji, przebiegu i dacie kolejnego przeglądu. Aplikacja My Citroën zawiera plan serwisowy dostosowany do sposobu, w jaki korzystasz z samochodu.   

UMAWIANIE SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE CITROËNA 

To proste i praktyczne! Dzięki aplikacji My Citroën możesz poprosić o kosztorys lub umówić się na wizytę w wybranym serwisie Citroëna.

WYBIERZ SPOKÓJ DZIĘKI SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

Miałeś awarię, wypadek, a może chcesz zgłosić reklamację? Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta za pośrednictwem strony Kontakt i Assistance. Umożliwia ona również wezwanie pomocy drogowej - usługa assistance jest dostępna w trybie 24/7.  

MÓJ SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY LUB HYBRYDOWY

DZIĘKI MY CITROËN MOŻESZ ZDALNIE ZARZĄDZAĆ SAMOCHODEM

Aplikacja My Citroën umożliwia sprawdzanie zasięgu samochodu oraz zdalne monitorowanie procesu ładowania i programowanie wstępnego ustawienia temperatury wnętrza. Dzięki aplikacji Free2Move zlokalizujesz również publiczną stację ładowania.   

OBEJRZYJ FILM O FUNKCJI Ë-REMOTE CONTROL