Przeglądaj treść
Usługi ułatwiające zakup Citroëna

We właściwym kierunku

Decydując się na Citroëna wybierasz doskonałe samopoczucie.  

Program Citizen to kompleksowa oferta usług, które zapewniają Ci wsparcie na każdym etapie zakupu – od poznawania samochodu, przez wybór odpowiedniej konfiguracji, po odbiór.

CITROËN ADVISOR

Chcę poznać opinie klientów o modelach Citroëna

Przed decyzją o zakupie samochodu możesz sprawdzić, co inni klienci sądzą o samochodach Citroën. Transparentność, aktualne opinie, weryfikacja...  To daje gwarancję, że możesz nam zaufać.

WIRTUALNY SALON

Chcę odwiedzić wirtualny salon

 

PÓJDŹ O KROK DALEJ

Chcę otrzymać spersonalizowaną ofertę i odbyć jazdę próbną wybranym samochodem

Możesz uzyskać spersonalizowaną ofertę zakupu samochodu bez wychodzenia z domu. Masz również możliwość umówienia się tą drogą na jazdę próbną wybranym modelem Citroëna.

CITROËN STORE

Chcę zamówić samochód bez wychodzenia z domu

Skonfiguruj samochód, sprawdź dostępne wersje i zamów nowego Citroëna online, nie wychodząc z domu. W najlepszej cenie, kiedy tylko chcesz.  

 

Skorzystaj z porad naszych ekspertów na każdym etapie procesu zakupu, od wyboru właściwego modelu i wersji po złożenie zamówienia. 

DOSTAWA DO DOMU

Chcę, aby mój nowy samochód został dostarczony do mojego domu

UMOWY SERWISOWE

Chcę jeździć spokojnie dzięki umowie serwisowej

Dzięki możliwości przedłużenia gwarancji i ofercie umów serwisowych Citroëna masz pewność, że Twój samochód będzie niezawodny, zachowa doskonały stan i zapewni Ci bezpieczeństwo. Będziesz również mieć pełną kontrolę nad budżetem i unikniesz przykrych niespodzianek. Pozwól, aby eksperci pracujący w sieci serwisów Citroëna zajęli się Twoim samochodem – dzięki temu będziesz cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj liczne korzyści wynikające z zawarcia umowy i wybierz taki wariant, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

MYCITROËN

Chcę ułatwić sobie codzienne życie dzięki aplikacji MyCitroën
Dzięki aplikacji My Citroën możesz być w stałym kontakcie z samochodem i masz dostęp do cennych informacji oraz pełnej gamy usług Citroëna. Możesz również sprawdzać indywidualną ścieżkę obsługi serwisowej Twojego samochodu. Dzięki modułowi GPS z łatwością ustalisz, gdzie jest zaparkowany Twój Citroën. Dostęp do statystyk dotyczących zużycia paliwa i energii, kosztów oraz pokonanych tras umożliwia Ci optymalizację jazdy. I to jeszcze nie wszystko!

Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.