Przeglądaj treść
Samochód elektryczny: usługi i przewodniki Citroëna

Elektromobilność ze spokojem

Z eksploatacją samochodu elektrycznego wiąże się wiele pytań. Jak często należy go ładować? Czy wystarczy mi prądu, by dotrzeć do celu? Na szczęście jest program Citizen – zapewnia on wsparcie w każdej sytuacji i sprawia, że korzystanie z napędu hybrydowego plug-in lub elektrycznego jest łatwiejsze, niż myślisz.

 

Decydując się na Citroëna wybierasz doskonałe samopoczucie już od pierwszego dnia po zakupie samochodu. Program Citizen to kompleksowy pakiet usług zapewniających również wsparcie już na etapie zakupu samochodu – przy przeglądzie dostępnych opcji, wyborze odpowiedniej konfiguracji, aż po odbiór samochodu.

MYCITROËN

Jestem w kontakcie z samochodem

Dzięki aplikacji MyCitroën jesteś w stałym kontakcie z samochodem i masz dostęp do informacji oraz wyjątkowych usług. Możesz śledzić spersonalizowany plan obsługi serwisowej oraz korzystać z bogatej palety usług Citroëna. To nie wszystko – za pośrednictwem MyCitroën można również sprawdzić zasięg oraz stan naładowania akumulatora trakcyjnego, jak również zdalnie ustawić temperaturę wnętrza.

Dzięki dostępnej w aplikacji MyCitroën usłudze Free2Move zlokalizujesz publiczną stację ładowania. Poznaj główne funkcje aplikacji MyCitroën.

WYBIERAM METODĘ ŁADOWANIA AKUMULATORA

Ładowanie w domu

Citroën wraz z wyselekcjonowanymi partnerami pomoże Ci w instalacji wybranego rozwiązania do ładowania w domu jedno- lub wielorodzinnym. 

 

Publiczne stacje ładowania

Dzięki usłudze Charging eSolutions z łatwością zlokalizujesz stacje ładowania w całej Europie. Możesz również w szybki i łatwy sposób zarządzać ładowaniem Twojego Citroëna podczas podróży.

TRIP PLANNER

Optymalizuję trasę przejazdu

Trip Planner to funkcja dostępna w aplikacji MyCitroën, która proponuje użytkownikowi kilka opcji tras do wyboru. Dzięki niej spokojnie dotrzesz do celu. Rozwiązanie to pokazuje najdogodniejsze stacje ładowania na Twojej trasie, szacowany czas przybycia na podstawie aktualnego stanu naładowania akumulatora oraz czas ładowania w trakcie podróży, jeśli jest to konieczne. Po wybraniu najlepszej opcji możesz przesłać pierwszy przystanek bezpośrednio do wbudowanego systemu nawigacji i ruszać w drogę. Wystarczy, że wybierzesz miejsce docelowe – tego nie potrafimy za Ciebie zrobić! Jeszcze.

ELECTRO ZEN PLUS

Dostosowuję mobilność do potrzeb

Potrzebujesz czasem większego zasięgu? Dzięki Citroënowi wypożyczysz samochód podobnej wielkości jak Twój z silnikiem benzynowym lub Diesla nawet na 7 dni, i to bez opłat! Oferta jest ważna w okresie obowiązywania gwarancji. Aby z niej skorzystać, skontaktuj się bezpośrednio z Citroën Assistance. 

 

Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.