SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

DESIGN

SpaceTourer-Evasion


Marzysz o ucieczce w nieznane?

Citroën SpaceTourer daje Ci nieograniczone możliwości!
Citroën SpaceTourer to pełen charakteru van, który ułatwia codzienne życie. Ten idealny towarzysz przygód dla rodzin i grup przyjaciół zaprasza do skorzystania z przyjaznego, modułowego wnętrza. Płynne, harmonijne linie nadwozia podkreślają przestronność kabiny oraz bezpieczeństwo i solidność konstrukcji.

PROŚBA O OFERTĘ

ABY SPROSTAĆ WSZYSTKIM WYZWANIOM

PIĘKNO I PRZESTRONNOŚĆ

SpaceTourer-Longueurs

Citroën SpaceTourer dostępny jest w trzech długościach nadwozia (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m), w tym w unikalnej na rynku wersji kompaktowej, mieszczącej do 8 osób.

Kto uważa, że najlepsze vany to te najkrótsze?

1,90 M I ANI CENTYMETRA WIĘCEJ

SpaceTourer-Hauteur

Citroën SpaceTourer zapewnia Ci dostęp do wszystkich parkingów podziemnych.
Dzięki zoptymalizowanym wymiarom i niskiemu promieniowi skrętu Citroën SpaceTourer to zwinny samochód, który doskonale sprawdza się zarówno w trasie, jak i w mieście.

POZNAJ CITROËNA SPACETOURER W MATERIAŁACH VIDEO 

Citroën SpaceTourer to okazałe linie, wyrazisty styl i doskonałe proporcje. Samochód dostępny jest w jednym z 7 kolorów: Black Perla Nera, Rich Oak Brown, Platinium Gray, Steel Gray, Tourmaline Orange, Sand i White Ice.

CITROËN ADVANCED COMFORT

ŁATWOŚĆ PROWADZENIA

 

Design deski rozdzielczej sprawia, że wszystkie niezbędne elementy są w zasięgu ręki i wzroku kierowcy. Zestaw wskaźników z atrakcyjną, nowoczesną grafiką, 7'' ekran dotykowy, panel sterowania wentylacją, schowki, przyciski otwierania drzwi bocznych przesuwnych i wiele, wiele więcej...  

SpaceTourer-Tableau-de-bord
SpaceTourer-Confort

GOŚCINNE WNĘTRZE

 

Siedzenia są wykonane z miękkiego i ciepłego materiału, zapewniające wysoki poziom komfortu siedzenia. Osoby przebywające w drugim rzędzie mogą mieć opcjonalnie przesuwane, niezależne, odchylane fotele, z komfortowym zagłówkiem i podłokietnikami, dla lepszego samopoczucia. Co pozwoli rodzinie na drzemkę.

DWUCZĘŚCIOWY DACH PRZESZKLONY

SpaceTourer-Toit-Vitre

Pasażerowie podróżujący Citroënem SpaceTourer mogą cieszyć się naturalnym światłem dzięki dwuczęściowemu, przeszklonemu dachowi. Oba jego moduły można niezależnie przysłonić. W centralnej części dachu znajduje się panel dachowy Komfort, wyposażony w nawiewy klimatyzacji. Jak w samolocie! Oświetlenie LED tworzy pełną harmonii atmosferę w kabinie podczas jazdy nocą.

BEZDOTYKOWO OTWIERANE DRZWI BOCZNE PRZESUWNE

SpaceTourer-ADML

Wystarczy przesunąć stopę pod narożnikiem zderzaka, by odblokować i automatycznie otworzyć drzwi boczne po odpowiedniej stronie. To praktyczne, pomysłowe i wyjątkowe rozwiązanie. W ten sam sposób można zamknąć drzwi i zablokować zamki w samochodzie.  

TYLNA SZYBA

SpaceTourer-Coffre

Citroën SpaceTourer myśli o wszystkim, by ułatwić Ci życie. Dzięki otwieranej szybie tylnej możesz w prosty sposób wrzucić drobne przedmioty do bagażnika i dostać się do niego, gdy brakuje miejsca za samochodem. Możesz również wyjąć ubrania lub przedmioty leżące na półce bagażnika.  

WYJĄTKOWA MODUŁOWOŚĆ

SpaceTourer-Modularity


Citroën SpaceTourer odpowie na wszystkie Twoje potrzeby i dostosuje się do zróżnicowanych sposobów użytkowania.
      ● Kanapy w drugim i trzecim rzędzie są dzielone w proporcji 2/3 - 1/3 i przesuwane, dzięki czemu można indywidualnie regulować ilość miejsca na nogi pasażerów.
      ● W razie potrzeby przewiezienia długich przedmiotów oparcia siedzeń (również fotela pasażera z przodu) można indywidualnie składać.
      ● Gdy jest taka konieczność, siedzenia z tyłu można wyjąć. Można wtedy korzystać z idealnie płaskiego bagażnika i pełnej pojemności przestrzeni bagażowej (od 3,397 l w wersji XS do 4,554 l w wersji XL).

Aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort, samochód dostępny jest również w wersji 7-miejscowej. W miejsce kanapy dzielonej w proporcji 2/3 - 1/3 pojawiają się dwa indywidualne, obracane i przesuwane fotele. Wszystkie siedzenia z tyłu wyposażone są w uchwyty Isofix, by zapewnić najmłodszym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

TECHNOLOGIE

SpaceTourer-Highway


Citroën SpaceTourer wyposażony jest w 16 przydatnych w codziennej eksploatacji systemów wspomagających prowadzenie, takich jak bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu (ADML), kolorowy wyświetlacz Head-Up, aktywny tempomat czy Active safety brake. Dzięki nim każda podróż przebiega w spokoju.

SPACETOURER ? ZAWSZE POŁĄCZONY!

SpaceTourer-ConnectNav


CONNECT NAV

 

Citroën Connect Navi to system nawigacji 3D online, przekazującej informacje w czasie rzeczywistym i sterowanej za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego lub poleceń głosowych. Citroën Connect Navi współpracuje z systemami usług online, takimi jak TomTom Traffic. Zapewniają one dostęp do informacji o ruchu ulicznym, lokalizacji stacji benzynowych i cenach paliw oraz parkingach w czasie rzeczywistym. Opcja stref niebezpiecznych informuje o miejscach, w których dochodzi do wypadków oraz o innych zagrożeniach.  


MIRROR SCREEN

 


Dzięki funkcji Mirror Screen możesz w łatwy i intuicyjny sposób słuchać muzyki z Twojego smartfona. Ikony aplikacji kompatybilnych z systemem pojawiają się na 7'' ekranie dotykowym.


Mirror Screen współpracuje z protokołami Apple CarPlayTM, Android Auto i MirrorLink®.

SpaceTourer-Mirrorscreen

16 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

MOTORYZACJE

SpaceTourer-Highway-Moteur-FR

Citroën SpaceTourer dostępny jest w 4 wersjach z silnikiem Diesla, każda z nich wykorzystuje nowoczesną technologię  BlueHDi. Ta najnowsza generacja silników charakteryzuje się zredukowaną emisją CO2 i tlenków azotu oraz ograniczonym zużyciem paliwa. Zawieszenie zapewnia precyzyjne prowadzenie i doskonały komfort bez względu na stan nawierzchni.  

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8

 

Automatyczna skrzynia biegów dostępna jest w wersji z silnikiem Diesla 2.0 BlueHDi 180 S & S. Zapewnia dużą przyjemność z jazdy i jest efektywna pod kątem ekologicznym. Dzięki technologii Quickshift zmiana biegów jest płynna i szybka, co przekłada się na doskonałą dynamikę i radość z prowadzenia podczas jazdy w trasie i w mieście. Dzięki zoptymalizowanej zmianie biegów samochód wyróżnia się najniższym zużyciem paliwa i emisją CO2 w segmencie.

575x300-spacetourer-bva.326118
Top