Przeglądaj treść

WYBIERZ MODEL I ROZPOCZNIJ KONFIGURACJĘ

Skonfiguruj nowego Citroëna ë-Spacetourer lub Spacetourer
Citroën SpaceTourer dostępny jest zarówno w wersji z silnikiem Diesla, jak i elektrycznej (Citroën ë-SpaceTourer). Skorzystaj z konfiguratora i wybierz odpowiednią długość nadwozia, kolor oraz wyposażenie. Ruszaj w drogę zachowując doskonałe samopoczucie!  
Dostępne wersje i długości nadwozia
Citroëny ë-SpaceTourer i Spacetourer dostępne są w trzech wariantach długości nadwozia (XS, M oraz XL) oraz w dwóch wersjach wyposażenia – Feel i Shine. Wybierz taką, która spełnia Twoje potrzeby i ciesz się wyposażeniem, jakie oferuje. 
Gama silników w nowych Citroënach Spacetourer i ë-Spacetourer
Citroën ë-SpaceTourer wyposażony jest w akumulatory o pojemności 50 lub 75 kWh oraz automatyczną skrzynię biegów. Zasięg samochodu w wersji z akumulatorami o pojemności 75 kWh wynosi do 330 km, a korzystając ze stacji szybkiego ładowania uzupełnisz 80% energii w zaledwie 30 minut. Citroën SpaceTourer w wersji spalinowej dostępny jest z silnikami Diesla o mocy 120 lub 180 KM. Współpracują one z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. 
Nadwozie i wnętrze
Gama kolorów podkreśla wyrazisty charakter tego rodzinnego vana. Możesz wybrać jeden z następujących lakierów: Blanc Banquise, Noir Perla Nera, Gris Platinium, Gris Acier, Brun Rich Oak i Sable. 
Wymiary nowego Citroëna ë-Spacetourer

Citroëny ë-SpaceTourer i SpaceTourer dostępne są w trzech wersjach: XS (4,60 m), M (4,95 m) oraz XL (5,30m).

Długość nadwozia tego rodzinnego vana wynosi od 4 956 mm do 5 306 mm, szerokość – od 1 920 mm do 2 204 mm, a wysokość – 1 890 mm. Kluczową cechą samochodu jest modułowość – dzięki składanym siedzeniom maksymalna pojemność przestrzeni bagażowej sięga 4 554 l. Oparcia kanapy można składać w proporcji 2/3-1/3. 

Wyposażenie i akcesoria
Użytkownik Citroëna ë-SpaceTourer może korzystać z aplikacji MyCitroën i Free2Move, które doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji i wspierają kierowcę. Samochód zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej standardowo wyposażony jest w liczne rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. W zależności od potrzeb możesz również zdecydować się na wyposażenie opcjonalne oraz akcesoria.