Przekierowanie nastąpi za sekund

FUNKCJA MIRROR SCREEN W SZCZEGÓŁACH

Dzięki funkcji Mirror Screen smartfon i ekran dotykowy w Twoim Citroënie stają się jednością.

Ulubione aplikacje towarzyszą Ci na co dzień, również w samochodzie podczas podróży. Mirror Screen wyświetla ich ikony na ekranie dotykowym.  
Wystarczy podłączyć smartfon za pomocą kabla i włączyć Mirror Screen na wyświetlaczu. Funkcja korzysta ze standardowego przesyłu danych w telefonie i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów*.
Oprócz lepszego dostępu do aplikacji funkcja Mirror Screen sprawia, że korzystanie z nich jest bezpieczne. Polecenia głosowe i gesty, włączanie radia internetowego, dyktowanie i odczytywanie SMS-ów... Nie musisz odrywać wzroku od drogi!

* Z wyjątkiem zakupu płatnych aplikacji, subskrypcji powiązanych z aplikacjami i kosztów związanych z korzystaniem z aplikacji za granicą. Funkcja Mirror Screen jest, w zależności od wersji, dostępna jako wyposażenie standardowe lub opcjonalne.

520x293_Apple_CarPlay

PROTOKOŁY KOMPATYBILNE Z MIRROR SCREEN

ANDROID AUTO

244949

Aby korzystać z Android Auto, Twój samochód lub zakupione do niego radio muszą być kompatybilne z tym protokołem. Wymaganym systemem operacyjnym w telefonie jest Android 5.0 (Lollipop) lub wersja nowsza.

Zacznij od pobrania aplikacji Android Auto na smartfon ze sklepu Google Play.

Po podłączeniu telefonu z systemem Android do kompatybilnego samochodu lub radia, ikony aplikacji wyświetlą się na ekranie.
Aby dowiedzieć się więcej w kwestii kompatybilności z Android Auto, odwiedź stronę support.google.com/androidauto.

MIRRORLINK®

244955

MirrorLink® pozwala na łatwe i bezpieczne używanie aplikacji** zainstalowanych w smartfonie* za pośrednictwem ekranu w samochodzie. Interfejs umożliwia korzystanie z nawigacji, systemów wspomagających prowadzenie, aplikacji muzycznych i nawiązywanie połączeń w trakcie jazdy.   

Aplikacje zainstalowane są w smartfonie, jednak ich ikony wyświetlają się na ekranie, a emitowane przez nie odgłosy wykorzystują system nagłośnienia w samochodzie.  
Panel najczęściej używanych aplikacji może być przeniesiony na ekran w samochodzie. Ich format dostosowany jest do warunków prowadzenia samochodu, aby kierowca mógł korzystać z nich w bezpieczny sposób.  
* Dotyczy telefonów kompatybilnych z protokołem
** Dotyczy aplikacji kompatybilnych z protokołem

Top