SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

FUNKCJA MIRROR SCREEN W SZCZEGÓŁACH

Dzięki funkcji Mirror Screen smartfon i ekran dotykowy w Twoim Citroënie stają się jednością.

Ulubione aplikacje towarzyszą Ci na co dzień, również w samochodzie podczas podróży. Mirror Screen wyświetla ich ikony na ekranie dotykowym.  
Wystarczy podłączyć smartfon za pomocą kabla i włączyć Mirror Screen na wyświetlaczu. Funkcja korzysta ze standardowego przesyłu danych w telefonie i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów*.
Oprócz lepszego dostępu do aplikacji funkcja Mirror Screen sprawia, że korzystanie z nich jest bezpieczne. Polecenia głosowe i gesty, włączanie radia internetowego, dyktowanie i odczytywanie SMS-ów... Nie musisz odrywać wzroku od drogi!

* Z wyjątkiem zakupu płatnych aplikacji, subskrypcji powiązanych z aplikacjami i kosztów związanych z korzystaniem z aplikacji za granicą. Funkcja Mirror Screen jest, w zależności od wersji, dostępna jako wyposażenie standardowe lub opcjonalne.

canvas(2)

PROTOKOŁY KOMPATYBILNE Z MIRROR SCREEN

MIRRORLINK®

244955.310630

MirrorLink® pozwala na łatwe i bezpieczne używanie aplikacji** zainstalowanych w smartfonie* za pośrednictwem ekranu w samochodzie. Interfejs umożliwia korzystanie z nawigacji, systemów wspomagających prowadzenie, aplikacji muzycznych i nawiązywanie połączeń w trakcie jazdy.   

Aplikacje zainstalowane są w smartfonie, jednak ich ikony wyświetlają się na ekranie, a emitowane przez nie odgłosy wykorzystują system nagłośnienia w samochodzie.  
Panel najczęściej używanych aplikacji może być przeniesiony na ekran w samochodzie. Ich format dostosowany jest do warunków prowadzenia samochodu, aby kierowca mógł korzystać z nich w bezpieczny sposób.  
* Dotyczy telefonów kompatybilnych z protokołem
** Dotyczy aplikacji kompatybilnych z protokołem

Mirror Screen dostępny jest w następujących modelach:

Top