Przekierowanie nastąpi za sekund

FUNKCJA MIRROR SCREEN W SZCZEGÓŁACH

Dzięki Mirror Screen ekrany Twojego smartfona i Citroëna od dziś tworzą jedność.

Chcesz częściej korzystać z ulubionych aplikacji, także podczas prowadzenia samochodu? Dzięki funkcji Mirror Screen kompatybilne aplikacje ze smartfona wyświetlają się na ekranie dotykowym 7''.

Wystarczy podłączyć smartfon za pomocą kabla USB do systemu samochodu, a następnie aktywować tryb Mirror Screen na ekranie dotykowym 7''. Funkcja Mirror Screen opiera się na pakietowej transmisji danych smartfona i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów związanych z subskrypcją (1).

Na ekranie dotykowym samochodu pliki są lepiej widoczne, a ponadto masz możliwość w łatwy i bezpieczny sposób zarządzać aplikacjami. Możesz włączyć radio online, podyktować wiadomość SMS lub odczytać ją, nie odrywając wzroku od drogi. Wystarczy dotknięcie ekranu lub komenda głosowa.

(1) Poza kosztami płatnych aplikacji i abonamentów związanych z aplikacjami lub kosztami związanymi z użytkowaniem usługi za granicą. Funkcja Mirror Screen dostępna jest w standardzie lub w opcji, zależnie od wersji.

520x293_Apple_CarPlay

TECHNOLOGIE, Z KTÓRYMI DOSTĘPNY JEST MIRROR SCREEN

APPLE CARPLAY

747x322_Apple-Car-Play

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, technologia Apple CarPlay™ umożliwi Ci intuicyjne i bezpieczne telefonowanie, zarządzanie wiadomościami, korzystanie z map czy słuchanie muzyki.

• Nie odrywając wzroku od drogi, możesz aktywować rozpoznawanie głosu (Siri) na ekranie dotykowym lub za pomocą przycisku umieszczonego pod kierownicą. Siri umożliwi Ci dostęp do kontaktów, zarządzanie wiadomościami i telefonowanie, bez konieczności manewrowania telefonem.

• Ponadto Apple CarPlayTM daje kierowcy swobodny dostęp do wybranych aplikacji audio takich jak Spotify czy Stitcher.

• Apple CarPlayTM działa z kompatybilnymi modelami iPhone’a.

ANDROID AUTO

747x322_android-auto-logo-custom

.

Aplikacja Android Auto™ dostępna jest w kompatybilnych samochodach lub w samochodach, w których zainstalowano zaawansowane radio samochodowe, kompatybilne z systemem Android AutoTM i pod warunkiem posiadania telefonu z systemem Android 5.0 (Lollipop) lub z wyższymi wersjami tego systemu.

 

Wcześniej należy pobrać i zainstalować w smartfonie aplikację Android Auto z Google Play Store.

 

Kiedy Twój smartfon z systemem Android zostanie połączony z kompatybilnym samochodem lub radiem, Twoje aplikacje wyświetlą się na ekranie samochodu dzięki aplikacji Android Auto™.

Samochody Citroen posiadają możliwość połączenia z aplikacją Android Auto. Aktualnie w Google trwają prace nad jej polską wersją. Dostępność aplikacji Android Auto sprawdź TUTAJ.

MIRRORLINK®

747x322_Mirror_Link

.

Technologia łączności MirrorLink® pozwala na korzystanie z funkcji i aplikacji** smartfonów* bezpośrednio na ekranie dotykowym 7'' w samochodzie, przy czym ich interfejs dostosowany jest do trybu jazdy samochodem. MirrorLink® umożliwia intuicyjne i bezpieczne telefonowanie, zarządzanie wiadomościami, korzystanie z map czy słuchanie muzyki…

 

Aplikacje działają w smartfonie, wyświetlają się jednak na ekranie samochodu, a ich dźwięk przekazywany jest przez samochodowy system audio.

 

Można w ten sposób uzyskać dostęp do ulubionych aplikacji, wyświetlanych w formacie przystosowanym do trybu jazdy, co pozwala na łatwe i bezpieczne ich obsługiwanie.

 

 

 

*Pod warunkiem posiadania kompatybilnego smartfona

 

**Pod warunkiem korzystania z kompatybilnych aplikacji

 

JAK ZAKTUALIZOWAĆ MOJEGO CITROËNA C1?

W Twoim CITROËNIE C1 dostępna jest funkcja Mirror Screen, umożliwiająca korzystanie z aplikacji i innych kompatybilnych plików zainstalowanych w smartfonie na ekranie dotykowym 7'' samochodu.

 Obecnie kolejne smartfony i aplikacje stają się kompatybilne z ekranem dotykowym 7'' samochodu.

Możesz z nich skorzystać już dziś, po aktualizacji oprogramowania* ekranu dotykowego 7'' samochodu do wersji 1.1 protokołu łączności MirrorLink®.

 

Wystarczy kilka prostych kroków, opisanych w pliku, który możesz pobrać tutaj.

*Nowa wersja oprogramowania może już być zainstalowana w Twoim C1, zależnie od daty jego produkcji.

 

•        POBIERZ OPIS PRZEPROWADZENIA AKTUALIZACJI

•        POBIERZ AKTUALIZACJĘ

 

C1
Top