Przeglądaj treść
Skonfiguruj Citroëna C3

Skonfiguruj nowego Citroëna C3

Zainteresował Cię Nowy Citroën C3? Skorzystaj z konfiguratora i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą tego wyjątkowego samochodu miejskiego! Wybierz wersję wykończenia, wyposażenie, silnik i kolor. Spersonalizuj Nowego Citroëna C3 zgodnie z Twoim gustem.  
Dostępne wersje nowego Citroëna C3
Nowy Citroën C3 dostępny jest w następujących wersjach wykończenia: Live, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine i Shine Pack. Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby, każda z nich ma zróżnicowane wyposażenie standardowe i akcesoria. 
Gama silników
Nowy Citroën C3 dostępny jest zarówno z silnikiem Diesla (1.5 BlueHDI 100 S&S), jak i z jednostkami benzynowymi (1.2 PureTech 83 S&S, 1.2 Puretech 110 S&S). W zależności od wybranego silnika i wersji samochód wyposażony jest w skrzynię manualną lub automatyczną przekładnię EAT6, która zapewnia płynną zmianę biegów i optymalizuje komfort jazdy.  
Design nadwozia i wnętrza
Skorzystaj z dużych możliwości personalizacji wyglądu nadwozia dzięki szerokiej gamie kolorów, naklejek na dach i wzorów kół. Nie zapomnij o Pakiecie Kolor, dzięki któremu nadasz unikalny wygląd wnęce kryjącej światła przeciwmgłowe oraz obramowaniom paneli Airbump®. Wybierz wersję i tonację wykończenia wnętrza, która najbardziej odpowiada Twojemu gustowi.  
Wymiary nowego Citroëna C3
Nowy Citroën C3 to samochód, który doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i podczas podróży. Jego nadwozie ma długość 3 996 mm, szerokość 1 749 mm i wysokość 1 474 mm. Mimo kompaktowych wymiarów samochód ma przestronne wnętrze i duży bagażnik o pojemności 300 l (w każdej wersji).