Przeglądaj treść
Skonfiguruj Citroëna C5 X
Skonfiguruj swojego nowego Citroëna C5 x
Czy jesteś zainteresowany nowym Citroënem C5 X? Spersonalizuj nowego Citroëna C5 X zgodnie z własnymi życzeniami, od wyboru wykończenia po wyposażenie, a także silnik i kolory.
Wersje dostępne dla nowego Citroëna C5 x
 
Twój nowy Citroën C5 X jest dostępny w następujących wykończeniach: Feel, Feel Pack, Feel Business, Shine i Shine Pack. Wszystkie te wersje zawierają szereg standardowego wyposażenia i akcesoriów.
Wybór silnika
Jeśli chodzi o silnik, Twój nowy Citroën C5 X jest dostępny w wersji benzynowej (PureTech 130 S&S, Puretech 180 S&S) oraz w wersji hybrydowej. W zależności od wersji i wybranego silnika, Twoje auto jest wyposażone w automatyczną skrzynię biegów EAT8, która zapewnia komfort jazdy.
Design wnętrza i nadwozia
Nowy Citroën C5 X to awangardowy styl, łączący elegancję sedana, dynamikę i wszechstronność z nowoczesnością i solidnym wyglądem SUV-a. Ten model oferuje wiele opcji personalizacji, takich jak wybór koloru, koloru dachu czy felg. 
Wymiary nowego Citroëna C5 x
Przy długości 4805 mm, szerokości 1859 mm i wysokości 1485 mm nowy Citroën C5 X oferuje wygodną przestrzeń na pokładzie. Bagażnik oferuje pojemność 485 litrów niezależnie od wybranej wersji.