Przeglądaj treść

ROZPOCZNIJ KONFIGURACJĘ WYBRANEGO MODELU

Skonfiguruj Citroëna Berlingo
Jesteś miłośnikiem Citroëna Berlingo, naszego rodzinnego samochodu rekreacyjnego? Skonfiguruj go wybierając nadwozie M lub XL oraz wersję, styl i wyposażenie. Dostosuj cenę do Twoich założeń budżetowych
Dostępne wersje Citroëna Berlingo 
Zdecyduj się na jedną z trzech dostępnych wersji: Feel, Flair lub XTR. W zależności od dokonanego wyboru możesz spersonalizować nadwozie samochodu, jego wnętrze i wyposażenie, jak również dobrać odpowiednie akcesoria. Skonfiguruj samochód, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.   
Design nadwozia i wnętrza

Citroën Berlingo dostępny jest w szerokiej gamie kolorach nadwozia: Blanc Banquise, Noir Perla Nera, Gris Platinium, Gris Acier, Gris Cooper, Sable oraz Deep Blue.

Masz możliwość wyboru kilku klimatów wykończenia wnętrza oraz tkanin o kolorystyce będącej połączeniem czerni, szarości i zielonych lub żółtych akcentów (w zależności od wersji). Siedzenia zapewniają kierowcy i pasażerom najwyższy komfort i sprawiają, że każda podróż staje się niezwykle przyjemnym doświadczeniem.  

Wymiary Citroëna Berlingo
Citroën Berlingo to prawdziwy mistrz przestronności, który doskonale sprawdza się w roli wszechstronnego środka transportu. Pojemność przestrzeni ładunkowej w wersji XL wynosi nawet 4 000 l, a jej długość sięga 3 m. Wymiary nadwozia odzwierciedlają jego modułowość: długość samochodu wynosi 4 403 mm, szerokość – 1 848 mm, a wysokość – 1 844 mm. Bagażnik ma pojemność od 597 l i można w łatwy sposób go powiększyć dzięki składanych siedzeniom.  
Wyposażenie i akcesoria
Citroën Berlingo standardowo wyposażony jest w system sygnalizujący konieczność przerwy w podróży (Coffee Break Alert), system hamowania awaryjnego (Active Safety Brake) i wiele innych rozwiązań. Aby dodatkowo zwiększyć poziom komfortu, możesz zdecydować się na wyposażenie opcjonalne, m.in. kolorowy wyświetlacz Head-Up, przeszklony dach z systemem schowków Modutop