Przeglądaj treść
Skonfiguruj Citroëna C4 i ë-C4
Skonfiguruj nowego Citroëna C4 lub ë-C4
Szukasz kompaktowego hatchbacka o solidnym wyglądzie i aerodynamicznych liniach nadwozia? Skorzystaj z konfiguratora i spersonalizuj Nowego Citroëna C4 w wersji spalinowej lub elektrycznej (ë-C4). Stwórz konfigurację, która odzwierciedla Twoją osobowość i spełnia oczekiwania wybierając wersję, wygląd nadwozia i wnętrza, wyposażenie oraz silnik. 
Wersje wykończenia
Nowe Citroëny C4 i ë-C4 dostępne są w pięciu wersjach wykończenia: Live, Feel, Feel Pack, Shine i Shine Pack. Każda z nich powiązana jest z odpowiednimi silnikami i wyposażeniem. Ciesz się licznymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Wiele z nich nie wymaga dopłaty! 
Gama silników
Nowy Citroën C4 dostępny jest z szeroką gamą silników najnowszej generacji, które spełniają normę Euro 6d. To zarówno jednostki benzynowe  (1.2 PureTech 100 S&S, 1.2 Pure Tech 130 S&S oraz 1.2 Pure Tech 155 S&S), jak i silniki Diesla (1.5 BlueHDi 110 S&S oraz 1.5 BlueHDi 130 S&S). W zależności od wersji współpracują one z manualną lub automatyczną, ośmioprzełożeniową skrzynią biegów (EAT8). Nowy Citroën ë-C4 wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 136 KM (100 kW) i zapewnia zasięg do 350 km. 
Design nadwozia i wnętrza

Nowe Citroëny C4 i ë-C4 dostępne są w kolorach Blanc Banquise, Noir Obsidien, Gris Platinium, Bleu Iceland, Gris Acier, Rouge Elixir oraz Brun Caramel. W zależności od wersji samochód wyposażony jest w felgi stalowe z kołpakami lub obręcze aluminiowe 18’’ Aeroblade.

Spersonalizuj wygląd wnętrza dzięki możliwości wyboru tkanin w różnych kolorach (czarny, szary, niebieski i czerwony), podkreślających elegancki i minimalistyczny styl kokpitu.  

Wymiary hatchbacka
Nowy Citroën C4 zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej ma bardzo przestronne wnętrze. Zapewnia pasażerom z tyłu dużo miejsca na nogi, co przekłada się na wysoki poziom wygody w trakcie jazdy. Liczne przemyślane schowki, doskonały interfejs komunikacyjny, gniazda USB rozmieszczone w kokpicie… Czas spędzony we wnętrzu tego samochodu staje się prawdziwą przyjemnością. Nowy, kompaktowy Citroën C4 doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i podczas podróży. Bagażnik ma pojemność 380 l, a jego podłogę można zamontować na dwóch wysokościach. W razie potrzeby istnieje również możliwość złożenia części lub całości kanapy z tyłu.  
Wyposażenie i akcesoria
Nowe Citroëny C4 i ë-C4 wyposażone są w liczne rozwiązania podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa, m.in. Pakiet Bezpieczeństwo, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, czujniki ciśnienia w oponach czy system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu. Można również wybrać wyposażenie opcjonalne, np. podgrzewane siedzenia i koło kierownicy, panoramiczny, otwierany dach szklany, system kamer 360 stopni itp.