Przeglądaj treść
Skonfiguruj Citroëna C3 Aircross

Skonfiguruj nowego Citroëna C3 aircross

Zainteresował Cię Citroën C3 Aircross? Skonfiguruj go i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą nowego kompaktowego SUV-a marki Citroën! Wybierz wersję, wyposażenie, silnik oraz kolor. Skorzystaj z konfiguratora i spersonalizuj go zgodnie z Twoimi potrzebami.  
Wersje wyposażenia Citroëna C3 aircross
Gama Citroëna C3 Aircross składa się z następujących wersji: Live, Feel, Feel Pack, Shine i Shine Pack. Każda z nich wyposażona jest w rozwiązania i akcesoria zwiekszające komfort jazdy i bezpieczeństwo. A to wszystko w doskonałej cenie!  
Gama silników
Citroën C3 Aircross dostępny jest z silnikami Diesla (1.5 BlueHDi 110 S&S, 1.6 BlueHDi 120 S&S) oraz benzynowymi (1.2 Puretech 110 S&S, 1.2 PureTech 130 S&S). W zależności od wersji są one połączone ze skrzynią manualną lub automatyczną, która zapewnia płynną zmianę biegów i optymalny komfort jazdy oraz wpływa na ograniczenie zużycia paliwa. 
Design nadwozia i wnętrza
Cechą charakterystyczną tego modelu są duże możliwości personalizacji. Wybierz kolor nadwozia, dachu i naklejki na szybkie bocznej z tyłu spośród 70 kombinacji dostępnych w ramach Pakietu Kolor. W zależności od wersji możesz również wybrać wzór obręczy aluminiowych. Skonfiguruj wnętrze Citroëna C3 Aircross wybierając wersję wykończenia, która najbardziej odpowiada Twojemu gustowi (standardową, Urban Blue, Metropolitan Graphite lub Hype Grey). Ciesz się niezwykłą wygodą, którą zapewniają siedzenia Advanced Comfort. Dzięki nim poczujesz się jak w domowym salonie!  
Wymiary Citroëna C3 aircross
Kluczową cechą Citroëna C3 Aircross jest modułowość. Mimo kompaktowych wymiarów nadwozia samochód ma duży bagażnik o pojemności od 410 l do 1 289 l (po złożeniu tylnej kanapy). Dzięki składanemu oparciu przedniego fotela możesz przewozić przedmioty o długości sięgającej 2,40 m.  Kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i podczas podróży.  
Wyposażenie
Samochód standardowo wyposażony jest w liczne rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa i komfortu, takie jak np. alarm niezamierzonego przekroczenia linii. W zależności od wersji możesz wybrać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dzięki którym samochód spełni Twoje indywidualne potrzeby.