Przeglądaj treść

GAMA KOMPAKTOWYCH MODELI CITROËNA 

Od Citroëna C3 do hatchbacków Citroën C4 i ë-C4: wybierając jeden z kompaktowych modeli Marki z pewnością wyróżnisz się na drodze. Te komfortowe, praktyczne i wszechstronne samochody dostosują się do Twojego sposobu eksploatacji i spełnią oczekiwania.  

CITROËN C3

Citroën C3, który ma zmieniony wygląd przodu oraz nowe panele Airbump®, robi duże wrażenie ze względu na ekspresyjny charakter i niezrównany komfort. Ten nowoczesny samochód wyposażony jest w liczne technologie komunikacyjne i 9 systemów wspomagających kierowcę, które ułatwiają jego codzienną eksploatację. Dzięki dużym możliwościom personalizacji wyglądu nadwozia z pewnością wyróżnisz się na drodze i zrobisz wrażenie na innych!    

CITROËN C4 

Dzięki Citroënowi C4 Marka wraca do segmentu kompaktowych hatchbacków. Ten efektowny samochód wyróżnia się eleganckim stylem i wyrazistymi liniami nadwozia, zapewnia przy tym niezwykły komfort jazdy dzięki zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzeniom Advanced Comfort. Citroën C4 umożliwia wybór jednego z trzech rodzajów silników - elektrycznego, benzynowego lub Diesla. Nowy, elektryczny Citroën ë-C4 pozwala na niezwykle przyjemną i płynną jazdę w ciszy. Samochód wyposażony jest w akumulatory o pojemności 50 kWh, które zapewniają zasięg do 350 km (cykl WLTP) i objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności.    

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne