SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Regenerowane części zamienne

Regenerowane części zamienne.

Wybór regenerowanych fabrycznie części zamiennych to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie w zakresie napraw samochodów Citroën.

Części regenerowane fabrycznie są wytwarzane na bazie odzyskanych, zużytych zespołów i części samochodów marki Citroën. Podlegają one gruntownej procedurze regeneracji, w ramach której wszystkie zużyte elementy są zastąpione nowymi, a te niepodlegające zużyciu zostają zweryfikowane i wyczyszczone.  Proces taki o nazwie „Regeneracja fabryczna” określają przepisy prawa, a dokonywany on jest w wyspecjalizowanych firmach współpracujących z producentami samochodów. Dzięki skorzystaniu z tej alternatywy i wybraniu części regenerowanych, uczestniczysz wraz z producentem w polityce wtórnego przerobu części i ograniczania produkcji odpadów przemysłu motoryzacyjnego.

Regenerowane części zamienne z gamy SECOIA

Dlatego też, teraz zapraszamy Cię do udziału w ważnej inicjatywie wspierającej ochronę środowiska naturalnego w Afryce. Pomóż rewitalizować z marką Citroen lasy namorzynowe w Senegalu. Wystarczy że podczas wizyty w Autoryzowanym Serwisie Citroena zdecydujesz się na użycie do naprawy Twojego auta fabrycznie regenerowanych części zamiennych.

 

W ten sposób dzięki Tobie zostanie zasadzone jedno drzewo.


Top