SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

SAMOCHÓD RODZINNY

Myślisz o przestronnym samochodzie na codzienne przejazdy lub o niezawodnym środku transportu na długie letnie wakacje? Poznaj gamę samochodów rodzinnych CITROËNA. To modele kombi, minivany, kompakty, samochody turystyczne, a także modele 5-, 7- lub 9-miejscowe. Zawsze znajdzie się CITROËN odpowiadający potrzebom Twojej rodziny!

CITROËN C4 SpaceTourer

Poznaj CITROËNA C4 SpaceTourer i jego zaawansowaną technologię inteligentnych systemów wspomagających prowadzenie, szczególne podejście do komfortu (program Citroën Advanced Comfort®) i skuteczne systemy gwarantujące bezpieczeństwo. CITROËN C4 SpaceTourer to nowoczesny, modułowy minivan dla całej rodziny, wyposażony w rozwiązania zapewniające przyjemność podróżowania zarówno dorosłym, jak i dzieciom!
246049.280805
Design-7-pl_36195_2018_597X500

CITROËN
GRAND C4 SpaceTourer

CITROËN Grand C4 SpaceTourer to 7-miejscowy minivan z obszernym, modułowym wnętrzem, odpowiedź Marki na codzienne potrzeby całej rodziny. Rozświetlone wnętrze w stylistyce loftu zaprojektowano tak, by zapewnić dobre samopoczucie każdemu z użytkowników. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, możesz jednym ruchem ręki zmniejszyć ilość miejsc z siedmiu do pięciu, przechodząc w ten sposób od 645 l do 704 l pojemności bagażnika.

NOWY CITROËN BERLINGO

W 1996 roku Citroën zrewolucjonizował rynek, wprowadzając do sprzedaży Berlingo – pierwszy model z segmentu kombivanów. Obecnie Marka prezentuje Nowego Citroëna Berlingo, który zyskał na nowoczesności, zachowując wszystkie zalety dotychczasowych wersji. Design, a także modułowy, funkcjonalny charakter Nowego Citroëna Berlingo osiągnęły śmiały, bardziej innowacyjny wymiar.
273916
Top