Przeglądaj treść

KAMPERVANY CITROËNA

Citroën to kluczowy gracz na rynku kampervanów. W 2019 r. Marka zaprezentowała model SpaceTourer The Citroënist Concept: wielofunkcyjny, nowoczesny i wykorzystujący liczne technologie komunikacyjne koncepcyjny samochód, który odzwierciedla wizję kampervana à la Citroën.

GAMA KAMPERVANÓW CITROËNA 

Gama kampervanów Citroëna to połączenie niezawodności, modułowości i właściwości adaptacyjnych. W jej skład wchodzą SpaceTourer, Jumpy, Jumper i Berlingo - modele  o różnych sylwetkach i zróżnicowanej wysokości oraz długości nadwozia. Dzięki temu możesz wybrać takiego kampervana, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby oraz pragnienia i ruszyć nim w wymarzoną podróż pełną przygód. Poznaj gamę kampervanów Citroëna!

KOMFORT

Dzięki gamie kampervanów Citroëna możesz ruszyć w nieznane w warunkach unikalnego komfortu. Miejsce kierowcy jest równie przestronne, co w modelach seryjnych. Wygodne siedzenia wpisują się w założenia programu Citroën Advanced Comfort®. Wnętrza kampervanów zostały zaprojektowane tak, by zapewnić Ci maksymalną przestronność i komfort, dzięki czemu poczujesz się w nich jak w domu. Idealnie sprawdzą się podczas podróży i pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz. Nawet jadąc na koniec świata nie będziesz musiał wybierać pomiędzy rowerem Twojego dziecka a akcesoriami kuchennymi. Wszystko się zmieści!    

DESIGN

Styl nadwozia modeli SpaceTourer, Jumpy, Jumper i Berlingo zainspirowany jest designem samochodów osobowych i SUV-ów. Jest jednocześnie praktyczny, nowoczesny i harmonijny. Przód z krótką maską, wysoko umieszczonymi światłami i szewronami idealnie odzwierciedla charakterystyczny styl Citroëna. Dzięki licznym opcjom, takim jak aluminiowe obręcze czy lakierowane zderzaki, spersonalizujesz samochód zgodnie z Twoim gustem.  

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Kampervany Citroëna wyposażone są w liczne systemy wspomagające kierowcę, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ich zakres wchodzą m.in. ekran dotykowy, kamera cofania, system wspomagania ruszania na wzniesieniu, system rozpoznawania znaków drogowych czy inteligentne reflektory. Nasze kampervany zapewniają wygodę i bezpieczeństwo zarówno podczas krótkich przejazdów, jak i wypraw na koniec świata.  

DOSTĘPNE SILNIKI

Każdy z modeli dostępny jest z różnymi silnikami, dzięki czemu z pewnością znajdziesz konfigurację spełniającą Twoje potrzeby. Mają one moc od 95 do 180 KM, są produkowane we Francji i wykorzystywane w innych modelach w gamie. Wyposażone są w najnowszą technologię SCR-AdBlue® i spełniają wyśrubowaną normę emisji spalin Euro6. Charakteryzują się niskim spalaniem i ograniczoną emisją CO2. Silniki te idealnie sprawdzają się podczas długich podróży - przeglądy należy wykonywać co 2 lata lub 50 000 km. Wymiana paska rozrządu jest przewidziana po 10 latach lub przy przebiegu 150 000 km.