Przeglądaj treść

USŁUGI OFEROWANE W SERWISIE CITROËNA 

Oferta serwisów Citroëna nie ogranicza się do wykonywania rutynowych przeglądów - zapewniamy Ci pełne spektrum doświadczeń związanych z obsługą samochodu. Serwisy w Polsce zatrudniają tylko wykwalifikowanych mechaników i świadczą kompleksowe usługi, które ułatwią Ci codzienną eksploatację samochodu. Skorzystaj z ofert dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, spersonalizowanych usług serwisowych i uproszczonych procedur, dzięki którym możesz w bezpieczny sposób użytkować swój samochód.   

PRZEGLĄD OKRESOWY

 

Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy przez długi czas!

Proponujemy wykonanie przeglądu okresowego w jednej z Autoryzowanych Stacji Obsługi Citroëna.

 

Podczas przeglądu nasi eksperci zadbają o Twój samochód i między innymi:

  • Skontrolują elementy samochodu mające wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy,
  • Dokonają wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem,
  • Przeprowadzą diagnostykę kalkulatorów elektronicznych, sprawdzą zarejestrowane przez nie błędy,
  • W zależności od wieku pojazdu i przebiegu wykonają inne operacje uzupełniające, które są opisane w planie przeglądów okresowych.

 

W razie stwierdzenia usterek, nasz serwis zaproponuje Państwu ich usunięcie w dogodnym terminie i w atrakcyjnych cenach uwzględniających prowadzone w danym momencie akcje promocyjne.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz nie tylko spokój, ale i pewność, że Twój samochód nigdy Cię nie zawiedzie.

 

BADANIE TECHNICZNE

 

Jeżeli nadszedł czas wykonania badania technicznego w Twoim samochodzie, skorzystaj ze specjalnej oferty przeglądu samochodu w Autoryzowanym Serwisie Citroëna.

 

Badanie techniczne samochodu to obowiązek każdego kierowcy. Jeżeli chcesz uprościć całą procedurę oraz zaoszczędzić czas i pieniądze, zapraszamy do jednej z naszych Autoryzowanych Stacji Obsługi.

 

Jeśli powierzysz nam swoje auto zyskasz spokój i pewność profesjonalnej obsługi, a to wszystko za jedyne 99 zł.

PRZECHOWYWANIE OPON I KÓŁ

 

Nie masz odpowiednich warunków, by przechowywać opony lub koła? Pozostaw je u nas. 

Przechowujemy opony i koła w optymalnych warunkach, na specjalnych stojakach umieszczonych we właściwie oświetlonej i wentylowanej przestrzeni.

 

W ramach usługi ponadto:

  • sprawdzamy stan bieżnika oraz bocznych powierzchni opon i felg,
  • zgłaszamy ewentualne nieprawidłowości wraz z propozycją ich usunięcia,
  • dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny na wymianę, mycie i czyszczenie bądź zakup nowego kompletu opon/kół.
SPECJALISTYCZNE KONTROLE
   

Kontrola "zadbaj o układ klimatyzacji. oddychaj świeżością"

W zależności od pory roku w różnym stopniu wykorzystujesz system klimatyzacji, który powinien być poddawany regularnej kontroli. Proponowane przez nas kontrole pozwolą zadbać o układ klimatyzacji i utrzymać go w dobrym stanie:

 

  • Kontrola Układu Klimatyzacji - usługa, która obejmuje czynności z zakresu podstawowego sprawdzenia działania układu klimatyzacji
  • Kompleksowy Przegląd Układu Klimatyzacji - usługa, która obejmuje szereg czynności z zakresu kompleksowego sprawdzenia działania układu klimatyzacji. Nasi mechanicy przeprowadzają kontrolę 8 punktów technicznych klimatyzacji, aby zagwarantować optymalne funkcjonowanie systemu, odpowiednią filtrację powietrza oraz szybkie odparowywanie powierzchni przeszklonych
  • Dezynfekcja Układu Klimatyzacji - usługa, która obejmuje czynności z zakresu oczyszczenia układu klimatyzacji z drobnoustrojów i grzybów, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu pojazdu. Zapewnia więc czyste i świeże powietrze w samochodzie podczas wszystkich podróży

 

Dzięki tym kontrolom z pewnością docenisz komfort we wnętrzu samochodu i doskonałą widoczność na drodze.

Kontrola "przygotuj samochód do zimy"

Zimą na drogach czyhają liczne niebezpieczeństwa: deszcz, śnieg, mróz, gołoledź, oblodzenia… Dlatego różne elementy Twojego samochodu (zapłon, akumulator, oświetlenie, opony) muszą zostać skontrolowane, aby mógł on doskonale funkcjonować w okresie zimowym. 

 

Nasi eksperci skrupulatnie sprawdzą odpowiednie elementy Twojego samochodu i w razie potrzeby zasygnalizują, które części należy wymienić.

 

Dzięki tej kontroli Twój samochód Cię nie zawiedzie. Śmiało możesz stawić czoła zimie w pełnym poczuciu bezpieczeństwa.

Kontrola "bezpieczny wyjazd na wakacje"

Przygotuj swojego auto na dłługo wyczekiwane wakacje. Zadbaj o to, aby Twój urlop był udany i pamiętaj o przygotowaniu auta do letnich podróży. 

Zleć badanie swojego auta naszym specjalistom i ciesz się beztroskim latem. 

 

Dzięki Citroën Service Twoje podróże będą bezpieczne i bez przykrych niespodzianek.  

NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE

 

Proponujemy szeroką gamę napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki nim Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

Serwis posiadający licencję Citroën Carrosserie Services spełnia wszystkie wymagania producenta dotyczące wykonywania usług blacharsko-lakierniczych.

 

Citroën Polska przyznaje licencję tylko tym serwisom, które przejdą pomyślnie audyt potwierdzający spełnienie ponad 170 wymagań dotyczących technologii naprawy, wyposażenia, jakości obsługi klienta oraz ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

WIZYTA I WYCENA W SERWISIE ON-LINE

 

Teraz nie tracąc czasu możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy, że wybierzesz swój serwis, dogodny termin, rodzaj usługi i gotowe!

 

A dzięki wygodnej aplikacji internetowej, w prosty i szybki sposób możesz też poznać koszty przygotowanych dla Twojego samochodu usług serwisowych, obejmujące części zamienne i robociznę w wybranym serwisie Citroena. Możesz od razu zlecić je serwisowi, a jeśli potrzebujesz innych interwencji, możesz także opisać je w aplikacji. Po wysłaniu zgłoszenia wizyty, Doradca Serwisowy Klienta skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

 

Pamiętaj, że niektóre terminy wizyt on-line mogą być objęte zniżkami HAPPY HOURS na usługi serwisowe.

MY CITROËN: NOWE DOŚWIADCZENIE

Dzięki aplikacji My Citroën, którą możesz pobrać z App Store i Google Play, możesz korzystać z wielu usług ułatwiających obsługę serwisową samochodu. Otrzymasz przypomnienia o nadchodzącym terminie przeglądu, możesz umówić się na wizytę online oraz uzyskać kosztorys w wybranym serwisie. To nie wszystko - w aplikacji znajdziesz również oferty Citroëna i partnerów oraz zaproszenia VIP na różne wydarzenia i testy przedpremierowe. Nie masz wyjścia - musisz ją zainstalować!