Przeglądaj treść

GAMA SUV-ÓW CITROËN AIRCROSS

SUV-y z gamy Citroëna wyróżniają się na tle przedstawicieli segmentu za sprawą niezwykle modułowych wnętrz i stylu, który przywodzi na myśl łowców przygód. Samochody te zapewniają niezrównany komfort jazdy dzięki niezwykle skutecznej pracy zawieszenia z Progressive Hydraulic Cushions™* i licznym zaawansowanym technologiom (systemy wspomagające kierowcę, układy bezpieczeństwa, multimedia itp.). Mają też bardzo pojemne bagażniki.   

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

SUV CITROËN C3 AIRCROSS 

Citroën C3 Aircross podkreśla silną pozycję w segmencie dzięki 70 dostępnym kombinacjom wyglądu nadwozia i nowemu przodowi, który zapewnia mu jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Samochód jest obecnie jeszcze bardziej komfortowy za sprawą nowych siedzeń Advanced Comfort. Zachowuje przy tym charakterystyczną dla tego modelu wzorową modułowość, przestronność i doświetlenie wnętrza.  

SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid to pierwszy model Citroëna wykorzystujący napęd hybrydowy plug-in. Łączy on wszystkie zalety obu silników: umożliwia codzienną jazdę w trybie elektrycznym, a wszechstronny silnik benzynowy zapewnia duży zasięg podczas dłuższych podróży. Napęd hybrydowy plug-in zapewnia doskonałe osiągi i pozwala na przemieszczanie się z prędkością do 135 km/h bez zużycia kropli paliwa. Wybierz zrównoważoną mobilność!

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

SUV Citroën C5 Aircross wyznacza nowe standardy komfortu dzięki zastosowaniu zawieszenia z Progressive Hydraulic Cushions™* i siedzeń Advanced Comfort. To SUV nowej generacji, który wyposażony jest w 20 systemów wspomagających kierowcę i 6 technologii komunikacyjnych. Dzięki trzem niezależnym siedzeniom w drugim rzędzie ma on również bardzo modułowe wnętrze.  

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne