SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

100% ËLEKTRYCZNE AMI, elektromobilności dostępna dla każdego

Od 100 lat Citroën wykazuje się śmiałością i kreatywnością w zakresie upowszechniania dostępu do mobilności. 101 rok swojego istnienia Marka rozpoczyna z przytupem prezentując w 100% elektrycznego AMI, stanowiącego kulminację pracy, która rozpoczęła się od Ami ONE Concept.

AMI to przełomowy krok w działalności Citroëna, innowacyjnej marki inspirującej się potrzebami klientów i dostosowującej się do nowych sposobów konsumpcji oraz wyzwań związanych z przemieszczaniem się po mieście i świadomością ekologiczną.
Nonkonformistyczna koncepcja: 2 miejsca, w 100% elektryczny, komfortowy i bezpieczny, kompaktowy i zwinny, z różnymi możliwościami konfiguracji. Unikalność, która przełamuje utarte schematy.
AMI jest dostępny dla wszystkich: nie jest wymagane prawo jazdy, z przystępnymi ofertami "à la carte" dostosowanymi do potrzeb każdego z nas, takimi jak współdzielenie za pośrednictwem Free2Move, czy wynajem długoterminowy od 19,99 € miesięcznie.
I w końcu: AMI to nowe doświadczenie zakupowe. Jak najbliżej klienta dzięki zakupowi w 100% online i bezprecedensowemu partnerstwu z FNAC i DARTY, jak również partnerami z sieci Citroëna. AMI to propozycja globalnego rozwiązania mobilności w miastach, dającego swobodę przemieszczania się dużej grupie osób.

Top