SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Wielki Test Salonów 2021

W tegorocznym Wielkim Teście Salonów organizowanym przez magazyn „Auto Świat”, Citroën zajął III miejsce, uzyskując łącznie 85,7 % i tytuł Wzorowego Salonu.

To już osiemnasta edycja Wielkiego Testu w którym „Tajemniczy Klienci” odwiedzili 12 losowo wybranych salonów Citroëna. Sprawdzano jakość obsługi w salonach dealerskich, możliwość odbycia jazdy próbnej i wiele innych elementów. Na miejscu, po wcześniejszym umówieniu wizyty, wysłannicy bardzo szczegółowo zapoznawali się z ofertą i sprawdzali jak dealerzy prezentują auto. Po wizycie w salonie wnikliwie oceniali jej przebieg. Największy wpływ na ocenę miała obsługa klienta, za którą Citroën zdobył 84,7%, a także umówienie wizyty, za którą otrzymał maksymalną liczbę punków.

„To ogromny zaszczyt, że magazyn „Auto Świat” docenił jakość obsługi klientów, którzy wyrazili chęć zakupu Citroëna w wybranych salonach. Ten sukces pokazuje, że dokładamy wszelkich starań, aby Klient był usatysfakcjonowany i czuł się dobrze poinformowany. To też ogromna motywacja do tego, aby w przyszłym roku wspiąć się na szczyt podium.” – powiedziała Iwona Bartosik – Dyrektor marki Citroen

Top