SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

CITROËN C3 W EDYCJI JUBILEUSZOWEJ ORIGINS

100 LAT PERSONALIZACJI

Z okazji setnych urodzin Citroën prezentuje edycję jubileuszową Origins, która jest hołdem złożonym bogatej tradycji Marki. Citroën C3 zyskał dzięki temu całkiem nową interpretację, w wyjątkowy sposób łączącą przeszłość z teraźniejszością.
Citroën C3 to wszechstronny hatchback o niespotykanych możliwościach personalizacji. Ten bestseller wyróżnia się wyjątkową konstrukcją, bezkompromisowym komfortem i technologiami przydatnymi w codziennej eksploatacji.  

C3 Origins wpisuje się w trend personalizacji. To konfiguracja o unikalnym charakterze, łącząca elegancję z dyskrecją. 

100 LAT PERSONALIZACJI

Już w latach 30. klienci mogli personalizować wygląd kół "Pilote" w modelu Traction Avant, wybierając jeden z kolorów: czerwony, żółty lub zielony.

Innym przykładem jest model Ami 6, który oferował graficzne dekoracje wnętrza wykorzystujące słynny motyw liścia ostrokrzewu w różnych kolorach − orzechowym, niebieskim, czerwonym i oliwkowym. Pojawiały się również wersje specjalne o zindywidualizowanym wyglądzie, takie jak 2 CV Spot (z pomarańczowo-białymi pasami) czy 2 CV Charleston (z dwukolorową, czerwono-czarną lub żółto-czarną karoserią).

C3-Origins-DaD-Traction-AV
C3-Origins-DaD-Traction-AV

DESIGN

MIEJSKI SAMOCHÓD. TAKI, JAK TY

Nadwozie zdobią brązowe akcenty graficzne, nawiązujące do pierwotnego wyglądu szewronów. Samochód wyposażony jest w specjalny Pakiet Kolor − brązowe obramowanie reflektorów przeciwmgłowych i paneli Airbump®. Emblemat nawiązujący do edycja Origins znajduje się na pokrywie bagażnika i jest połączony z nazwą modelu. Przyciemniane szyby z tyłu i obręcze aluminiowe Cross Black o średnicy 17''* podkreślają wyjątkowy styl tej wersji. Napis "Origins since 1919" jest umieszczony na drzwiach przednich.

Citroën C3 w edycji jubileuszowej Origins jest dostępny w palecie modnych i dyskretnych kolorów: Blanc Banquise, Gris Acier, Gris Platinium i Noir Perla Nera. Dach może być polakierowany na czarno.

* Wyposażenie opcjonalne

C3-Origins-Officiel
C3-Origins-Porte

Od lusterek bocznych po panele Airbump®: C3 Origins wyróżnia się eleganckimi i dyskretnymi brązowymi akcentami graficznymi.

C3-Origins-Bequet-AR

Elegancki spojler dachowy, podkreślony przez brązową linię.

C3-Origins-Capsule

Centralna naklejka dachowa nawiązująca do kodów stylistycznych Origins, podkreślająca wyjątkowy i innowacyjny charakter Citroën C3.

C3-Origins-Sieges-AV

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Citroën C3 Origins to nowoczesny i przyjazny samochód, który poprawia samopoczucie. Duże, obszerne siedzenia mają wyjątkową konstrukcję, dzięki czemu zapewniają pasażerom unikalny komfort i relaks w trakcie jazdy. Wnętrze edycji jubileuszowej Origins wykończone jest ciepłą tapicerką Gris Chiné ze złotymi przeszyciami i emblematem "Origins". Całości dopełniają specjalne dywaniki i brązowy pas na desce rozdzielczej, nawiązujący do zewnętrznych akcentów kolorystycznych.


TECHNOLOGIE

1500x500-C3-Origins-TdB

Wszystko, co potrzebne, by ułatwić Ci życie:


• Ekran z Mirrorscreen,
• Automatyczna klimatyzacja,
• Automatyczne światła i wycieraczki
• Czujniki parkowania
• Reflektory przeciwmgielne
• Airbump®
• Specjalna tapicerka i dywaniki
• Koła Steel & Style 16''

C3-Origins-Lifestyle

SILNIKI

Ekologia i radość z jazdy

Citroën C3 Origins wyposażony jest w najnowszej generacji silniki benzynowe PureTech i diesle BlueHDi, które są jednocześnie wydajne i ekologiczne. Samochód w wersji ze skrzynią manualną jest dostępny z trzycylindrowymi silnikami 1.2 PureTech 82, 1.2 PureTech 100 i 1.2 PureTech 110 S&S, jak również z Dieslem 1.5 BlueHDi 100.Automatyczna skrzynia biegów EAT6Automatyczna skrzynia biegów EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6) jest dostępna w połączeniu z silnikiem benzynowym 1.2 PureTech 110 S&S. Zapewnia szybką, płynną zmianę przełożeń i zwiększa komfort prowadzenia.

597x400-C3-Origins-BVA
Top