SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

SUV CITROËN C3 AIRCROSS W EDYCJI JUBILEUSZOWEJ ORIGINS

Z okazji setnych urodzin Citroën prezentuje edycje jubilieuszową Origins, która jest hołdem złożonym bogatej tradycji Marki. SUV Citroën C3 Aircross zyskał dzięki temu unikalną interpretację, w wyjątkowy sposób łączącą przeszłość z teraźniejszością.
Zadziorny wygląd, silny charakter, design pełen świeżości... SUV Citroën C3 Aircross zachęca amatorów przygód do przeżycia całkiem nowych doświadczeń. Samochód doskonale czuje się zarówno w mieście, jak i na trasie. Sprawnie porusza się w każdych warunkach dzięki technologii Grip Control z funkcją Hill Assist Descent. Przemyślane, modułowe wnętrze i bagażnik SUV-a Citroën C3 Aircross są wyjątkowo przestronne. Ten samochód to nowy punkt odniesienia w segmencie kompaktowych SUV-ów.  

Edycja jubileuszowa Origins uzupełnia paletę dostępnych personalizacji. To ekskluzywna, dopracowana w szczegółach konfiguracja, która czerpie z tradycji i nawiązuje do stuletniej historii Marki.  

100 LAT PRZYGODY

Duch łowcy przygód, charakterystyczny dla kompaktowego SUV-a Citroën C3 Aircross, to nieodłączny element DNA Marki. Czy wiesz, że w 1922 r. Citroën B2 model K1, zwany Złotym Skarabeuszem, był jednym z pięciu pojazdów silnikowych, które przemierzyły Saharę na dystansie 3500 km? André Citroën organizując tę pionierską ekspedycję zademonstrował światu wyjątkową niezawodność samochodów Marki.
Ten imponujący wyczyn był wstępem do kolejnych słynnych ekspedycji − Czarnej Wyprawy w 1924 r. i Żółtej Wyprawy w 1931 r. 

1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2
1500x646-C3-Aircross-Origins-DaD-B2

DESIGN

WYJĄTKOWA PERSONALIZACJA

Nadwozie tego kompaktowego SUV-a zdobią brązowe akcenty graficzne, nawiązujące do pierwotnego wzoru szewronów. Samochód wyposażony jest w specjalny Pakiet Kolor, którego elementem są brązowe obramowania reflektorów przeciwmgłowych. Przyciemniane szyby doskonale współgrają z aluminiowymi obręczami Matrix Black o średnicy 16''.

Citroën C3 Aircross w edycji jubileuszowej Origins dostępny jest w kolorach Natural White, Misty Grey, Cosmic Silver oraz Ink Black. Dach może być polakierowany w kolorze Ink Black.


597x500-C3-Aircross-Origins-Officiel
747x400-C3-Aircross-Origins-Porte.305182

Osłony elektrycznie składanych lusterek bocznych zdobią naklejki dekoracyjne. Na drzwiach przednich umieszczono napis "Origins since 1919".

747x400-C3-Aircross-Origins-AR.305186

Emblemat na pokrywie bagażnika nawiązujący do kodów graficznych Origins, zintegrowany z nazwą modelu. 

747x400-C3-Aircross-Origins-Interieur

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross to całkiem nowe doświadczenie komfortu i radości z jazdy. Wyjątkowy klimat edycji jubileuszowej Origins tylko potwierdza ten fakt. Za personalizację wnętrza odpowiada tapicerka Gray Heather ze złotymi przeszyciami i emblematem "Origins" oraz specjalne dywaniki z przodu i z tyłu.


TECHNOLOGIE

1500x500-C3-Aircross-Origins-TDB

SUV Citroën C3 Aircross wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, służące podwyższeniu bezpieczeństwa jazdy i sprzyjające dobremu samopoczuciu.  
Edycję jubileuszową Origins wzbogacają liczne elementy wyposażenia, takie jak automatyczne światła, automatyczna klimatyzacja czy funkcja Mirror Screen, umożliwiająca korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego w samochodzie.

597x500-C3-Aircross-Origins-Lifestyle

SILNIKI

6 WYDAJNYCH SILNIKÓW

Citroën C3 Aircross w edycji jubileuszowej Origins jest dostępny z gamą najnowszych silników benzynowych PureTech i Diesli BlueHDi.Automatyczna skrzynia biegów EAT6

Ciesz się jeszcze większą radością z jazdy dzięki automatycznej skrzyni biegów EAT6, dostępnej z benzynowym silnikiem 1.2 PureTech 110 S&S oraz Dieslem 1.5 BlueHDi 120 S&S.


597x400-C3-Aircross-Origins-BVA
Top