Przeglądaj treść

USŁUGI KOMUNIKACYJNE CITROËN 

Skorzystaj z nawigacji i szerokiej palety praktycznych usług komunikacyjnych, które zwiększają bezpieczeństwo i zapewniają dostęp do rozrywki. Dzięki nim każda wyprawa będzie niezapomnianym doświadczeniem. 

TABLET DOTYKOWY W KOKPICIE

Jednym z najważniejszych aspektów programu Citroën Advanced Comfort jest komunikacja, której kluczowym interfejsem jest ekran dotykowy zlokalizowany pośrodku deski rozdzielczej. Dzięki niemu skonfigurujesz parametry samochodu, skorzystasz z multimediów i telefonu oraz zmienisz ustawienia klimatyzacji i nawigacji. Aby prowadzenie było jeszcze bezpieczniejsze, możesz zarządzać tymi funkcjami za pośrednictwem poleceń głosowych.  

CITROËN CONNECT PLAY

Technologia Mirror Screen jest kompatybilna z protokołami Apple CarPlay™ i Android Auto. Umożliwia ona podłączenie smartfona i wyświetlenie jego treści na ekranie dotykowym w samochodzie. Ciesz się dostępem do ulubionych aplikacji i korzystaj z nich za pośrednictwem tabletu zintegrowanego z deską rozdzielczą.   

CITROËN CONNECT NAVI

Funkcjami nawigacji Citroën Connect Navi możesz sterować za pośrednictwem ekranu dotykowego. Dzięki usługom TomTom Traffic masz w czasie rzeczywistym dostęp do informacji o ruchu drogowym oraz o dostępności parkingów na wyznaczonej trasie i obowiązujących na nich cenach. Rozwiązanie to ostrzeże Cię również o zbliżaniu się do fotoradarów i stref niebezpiecznych wyświetlając odpowiedni komunikat i emitując sygnał dźwiękowy.  

CITROËN CONNECT ASSIST

Dzięki Citroën Connect Box możesz skorzystać z dostępu do połączeń alarmowych - wystarczy nacisnąć przycisk SOS w kokpicie. Obejrzyj film i dowiedz się, jak działa ta funkcja.