Przeglądaj treść
Oferty C5 X

OFERTY NA CITROËNA C5 X

Już od 161 350 zł 

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a.

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna C5 X dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

WJEDŹ DO STREFY ZEN

Odkryj unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na  C5 X.

Zyskaj nawet do 30 000 zł 

 • Rabat bazowy do 10 000 zł
 • Specjalny rabat 10% od ceny cennikowej samochodu

  + Atrakcyjne finansowanie – Leasing 103% 
  + Pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

 

Dodatkowe wsparcie w wysokości do 30 000 zł dla modelu C5 X dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 10 000 zł dla wersji Shine i Shine Pack oraz 10% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 2 205 ZŁ MIESIĘCZNIE

Atrakcyjna oferta w leasingu konsumenckim:

 • Wpłata początkowa dostosowana do Twoich potrzeb 
 • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
 • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach  

 Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,9% wartości pojazdu

Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 161 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2 205 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% bez względu na szkodowość.

 

JUŻ OD  1 847 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move

 • W leasingu 48 miesięcy
 • Roczny przebieg 10 000 km
 • Wpłata początkowa 10%

+ Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,9% wartości pojazdu

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 161 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 847 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów.

 

JUŻ OD 161 350 ZŁ

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. Nowy Citroën C5 X w wersji Feel z silnikiem PureTech 1.2. z automatyczną skrzynią biegów może być Twój już od 161 360 zł.

Dotyczy modelu Nowy C5 X  w wersji FEEL z silnikiem 1.2 PureTech 130 EAT8

NOWY CITROËN C5 X

Dostępny również w wersji hybryda typu plug-in.
ODKUP CITROËN

Wymień swój dotychczasowy samochód i odjedź nowym Citroënem.

 

W kilka minut wyceń online swój samochod i skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu nowego pojazdu.