Przeglądaj treść
Oferty ë-C4

OFERTY NA           CITROËNA Ë-C4

Już od 182 600 zł 

Cicha praca napędu, niezwykła płynność, radość z jazdy, łagodna praca zawieszenia, miękkie siedzenia Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomia, bezproblemowa eksploatacja, przyjazne interfejsy i pakiet specjalnych usług: wszystkie te elementy zwiększają poziom komfortu dla wszystkich pasażerów.

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-C4 dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

Pożyczka Prawdziwe 0%, RRSO: 0%

Warunki oferty:

 • Okres pożyczki: 36 m-cy
 • Wpłata własna: min. 60%
 • Oprocentowanie: 0%
 • Opłata przygotowawcza: 0%
 • RRSO: 0%

Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: cena pojazdu brutto: 182600 zł, wpłata własna: 109560 stała stopa oprocentowania pożyczki: 0%, finansowana opłata przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 73040 zł (zawiera opłatę przygotowawczą od udzielenia pożyczki), miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 0 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 2029 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 73040zł. Kalkulacja z dnia 26.04.2024 r.

ë-C4 OD 926 ZŁ NETTO/MIES. W LEASINGU DLA FIRM

W biznesie należy poruszać się swobodnie. Cenisz komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie Leasys i wybierz wyjątkowego elektrycznego Citroëna ë-C4.

 • okres leasingu 24 miesiące
 • roczny przebieg 10 000 km
 • wpłata początkowa 10%
 • możliwe dofinansowanie w wysokości do 27 000 zł w ramach „Mój Elektryk”

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 182600 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna rata leasingowa netto: 926 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Leasing 101%

Warunki oferty:

 • Okres leasingu: 24-60 m-cy
 • Wpłata własna: 1 zł-45%
 • Wykup: 19%
 • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 1 957 PLN BRUTTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjna oferta w leasingu konsumenckim:

 • Wpłata początkowa dostosowana do Twoich potrzeb 
 • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
 • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach 

Dofinansowanie do 27 000 zł w ramach programu „Mój Elektryk” **

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 182600 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 12%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1957 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!
SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna ë-C4 dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

OFERTA W CENIE KATALOGOWEJ

JUŻ OD 182 600 ZŁ BRUTTO

Citroën ë-C4 odpowiada na wyzwania związane z nowoczesną mobilnością. 

Dotyczy modelu e-C4 w wersji FEEL z silnikiem Elektrycznym 136

CITROËN Ë-C4

ELEKTROMOBILNOŚĆ W KLASIE Ë-KOMFORT
ODKUP CITROËN

Wymień swój dotychczasowy samochód i odjedź nowym Citroënem.

 

W kilka minut wyceń online swój samochod i skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu nowego pojazdu.