Przeglądaj treść
Oferty ë-C4

OFERTY NA           CITROËNA Ë-C4

Już od 175 900 zł 

Cicha praca napędu, niezwykła płynność, radość z jazdy, łagodna praca zawieszenia, miękkie siedzenia Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomia, bezproblemowa eksploatacja, przyjazne interfejsy i pakiet specjalnych usług: wszystkie te elementy zwiększają poziom komfortu dla wszystkich pasażerów.

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-C4 dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

ë-C4 OD 1 706 ZŁ NETTO/MIES. W LEASINGU DLA FIRM

W biznesie należy poruszać się swobodnie. Cenisz komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie Free2Move i wybierz wyjątkowego elektrycznego Citroëna ë-C4.

  • okres leasingu 48 miesięcy
  • roczny przebieg 15 000 km
  • wpłata początkowa 20,3%
  • możliwe dofinansowanie w wysokości do 27 000 zł w ramach „Mój Elektryk”

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 171 450 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 20,3%, miesięczna rata leasingowa netto: 1706 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości 27 000 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

JUŻ OD 2 106  PLN BRUTTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjna oferta w leasingu konsumenckim:

  • Wpłata początkowa dostosowana do Twoich potrzeb 
  • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
  • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach 

Dofinansowanie do 27 000 zł w ramach programu „Mój Elektryk” **

*Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 183 900 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 18,7%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2 106 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

** Program „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) jest dostępny od 12 lipca 2021 roku dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przy zakupie elektrycznego samochodu osobowego (BEV M1). Dofinansowanie wynosi 18 750 zł dla osób fizycznych do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto, bez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu. Szczegółowe informacje dotyczące m.in warunków składania wniosków, w tym formularza dostępnego na stronie NFOŚiGW, terminu wypłaty dotacji po zakupie pojazdu oraz pozostałych wymagań znajdują się na stronach serwisu gov.pl. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W terminie najbliższych tygodni, zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

OFERTY W SKLEPIE ONLINE

Zamów wymarzonego Citroëna ë-C4 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!
SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna ë-C4 dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

 

Zamawiając on-line zyskujesz PAKIET UBEZPIECZEŃ OC/AC ZA 1 ZŁ! 

Ubezpieczenie OC/AC/NNW/HCA Premium dla pojazdów w pierwszym roku eksploatacji. Stała suma ubezpieczenia fabrycznie nowego pojazdu przez okres 12 miesięcy, brak konsumpcji sumy ubezpieczenia oraz udziału własnego w przypadku wystąpienia szkody, zniesiona zwyżka w przypadku pojazdów będących własnością (lub współwłasnością) osób fizycznych w wieku do 29 lat, naprawa samochodu w Autoryzowanym Serwisie Obsługi Citroen, z zastosowaniem części oryginalnych. Pakiet ubezpieczeń dostępny za 1 PLN w przypadku skorzystania przez Klienta z oferty zakupu online. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o opcje dodatkowe - zwyżki z tytułu użytkowania oraz rozszerzenia ochrony dopłaca Klient zgodnie z tabela zwyżek i zniżek. Oferta dotyczy tylko samochodów nowych. Szczegóły dotyczące promocji dostępne w salonach Citroen.

OFERTA W CENIE KATALOGOWEJ

JUŻ OD 175 900 ZŁ BRUTTO

Nowy Citroën ë-C4  odpowiada na wyzwania związane z nowoczesną mobilnością. 

Dotyczy modelu Nowy e-C4 w wersji FEEL z silnikiem Elektrycznym 136

NOWY CITROËN Ë-C4

ELEKTROMOBILNOŚĆ W KLASIE Ë-KOMFORT
ODKUP CITROËN

Wymień swój dotychczasowy samochód i odjedź nowym Citroënem.

 

W kilka minut wyceń online swój samochod i skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu nowego pojazdu.