VOIR LE CONTENU
Oferty ë-Spacetourer
OFERTY NA CITROËN Ë-SPACETOURER 
JUŻ OD 230 200 ZŁ 

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-Spacetourera dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

JUŻ OD 2 479  ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move Lease:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 230 200 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 479 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 3 020 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjna oferta w leasingu konsumenckim:

  • Wpłata początkowa dstosowana do Twoich potrzeb 
  • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
  • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach 

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa samochodu brutto 230 200 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 3020 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu konsumenckiego jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 230 200 ZŁ BRUTTO 

Citroën ë-SpaceTourer to idealny partner, który spełnia potrzeby profesjonalistów w zakresie miejskiej i podmiejskiej eksploatacji.

Dotyczy modelu SpaceTourer w wersji FEEL z silnikiem elektrycznym 100kW 50kWH

CITROËN Ë-SPACETOURER

 100% ELEKTRYCZNY, KOMPAKTOWY VAN