Przeglądaj treść
Oferty ë-Spacetourer

OFERTY NA CITROËN Ë-SPACETOURER 

Już od 277 200 zł
Każda podróż na pokładzie Citroëna ë-SpaceTourer Electric staje się czasem relaksu dla wszystkich pasażerów. Dzięki napędowi elektrycznemu i pełnej dostępności momentu obrotowego samochód płynnie rusza z miejsca, z jazda jest pozbawiona szarpnięć oraz wibracji i przebiega w absolutnej ciszy.

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-Spacetourera dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

Pożyczka Prawdziwe 0%

Warunki oferty:

 • Okres pożyczki: 36 m-cy
 • Wpłata własna: min. 60%
 • Oprocentowanie: 0%
 • Opłata przygotowawcza: 0%

Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: cena pojazdu brutto: 277200 zł, wpłata własna: 166320 stała stopa oprocentowania pożyczki: 0%, finansowana opłata przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 110880 zł (zawiera opłatę przygotowawczą od udzielenia pożyczki), miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 0 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 3080 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 110880zł. Kalkulacja z dnia 26.04.2024 r.

Leasing 101%

Warunki oferty:

 • Okres leasingu: 24-60 m-cy
 • Wpłata własna: 1 zł-45%
 • Wykup: 19%
 • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 1 939 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Simply Drive:

 • W leasingu 24 miesiące
 • Roczny przebieg 15 000km
 • Wpłata początkowa 15%
 • Dofinansowanie z Programu "Mój Elektryk"

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 277200 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 14%, miesięczna rata leasingowa netto: 1939 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 2 963 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjna oferta w leasingu konsumenckim:

 • W leasingu 24 miesiące
 • Roczny przebieg 10 000km
 • Wpłata początkowa 9%
 • Dofinansowanie z Programu "Mój Elektryk"

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 277200 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 8%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2963 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 277 200 ZŁ BRUTTO 

Citroën ë-SpaceTourer to idealny partner, który spełnia potrzeby profesjonalistów w zakresie miejskiej i podmiejskiej eksploatacji.

Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

Dotyczy modelu SpaceTourer w wersji FEEL z silnikiem elektrycznym 100kW 50kWH

CITROËN Ë-SPACETOURER

 100% ELEKTRYCZNY, KOMPAKTOWY VAN
ODKUP CITROËN

Wymień swój dotychczasowy samochód i odjedź nowym Citroënem.

 

W kilka minut wyceń online swój samochod i skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu nowego pojazdu.