Przeglądaj treść
USŁUGI CITROËNA

POZNAJ PALETĘ USŁUG CITROËNA

Citroëny zakupione w naszej sieci objęte są gwarancją umowną oraz usługą Assistance, dzięki której na terenie niemal całej Europy uzyskasz pomoc w razie awarii. Możesz przedłużyć gwarancję wybierając umowę serwisową, jak również skorzystać z oferty ubezpieczeniowej.   

Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci sfinansowanie zakupu samochodu? PSA Finance oferuje liczne możliwości, dzięki którym zoptymalizujesz budżet.  

GWARANCJA UMOWNA CITROËNA

Twój Citroën objęty jest gwarancją umowną, która pokrywa wady fabryczne, dotyczące rówież powłoki lakierniczej. Aby poznać więcej szczegółów, przejrzyj zapisy książki serwisowej. Jeżeli wykryjesz usterkę, odwiedź autoryzowany serwis Citroëna, który zdiagnozuje problem. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z najbliższym serwisem Citroëna.  

ATRAKCYJNE UMOWY SERWISOWE

Dzięki możliwości przedłużenia gwarancji i umowom obsługi serwisowej Twój Citroën zachowa doskonałe parametry, niezawodność i bezpieczeństwo. Powierzając samochód ekspertom pracującym w sieci Citroëna zyskasz pewność, że będzie on Ci służył tak długo, jak to możliwe. Skorzystaj z licznych zalet umów serwisowych dostosowanych do Twojego sposobu eksploatacji samochodu.  

BEZTERMINOWA USŁUGA ASSISTANCE CITROËN

W przypadku usterki uniemożliwiającej dalszą jazdę lub wypadku Citroën Assistance szybko i sprawnie naprawi lub odholuje Twój samochód. Warto wiedzieć, że usługa ta obejmuje wszystkie modele Citroëna przez cały okres ich eksploatacji - warunkiem jest wykonywanie corocznych przeglądów w sieci autoryzowanych serwisów. Zrobimy wszystko, by usunąć usterkę na miejscu i umożliwić Ci kontynuowanie podróży lub zorganizujemy holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu Citroëna.

OFERTA UBEZPIECZENIOWA NA MIARĘ POTRZEB

Masz samochód nowy lub używany? Używasz go prywatnie, a może w celach biznesowych? Skorzystaj z najlepszej oferty ubezpieczeniowej dostosowanej do Twoich potrzeb. Dzięki PSA Insurance zyskujesz dostęp do rozbudowanej sieci doświadczonych ekspertów Citroëna i możesz skorzystać z samochodu zastępczego w razie wystąpienia szkody. Co więcej, po upływie 3 lat franszyza ubezpieczeniowa zostaje zredukowana do 0 PLN.  

FINANSOWANIE

Leasing z opcją wykupu

Dzięki leasingowi z opcją wykupu możesz regularnie wymieniać Citroëna na nowy model bez konieczności zajmowania się sprzedażą dotychczasowego samochodu. Możesz wybrać opcję z wpłatą własną lub bez niej. Rozwiązania proponowane przez PSA Finance umożliwiają Ci zarówno zwrot samochodu, jak i jego wykup po zakończeniu umowy.  

Tradycyjny kredyt

PSA Finance oferuje kredyt ze stałym oprocentowaniem i ustalonym okresem umowy, ze stałą kwotą raty miesięcznej.   

  • Możesz sfinansować nawet 100 % wartości samochodu 
  • Wraz z dealerem lub agentem ustalasz wysokość rat miesięcznych oraz czas trwania umowy 

 

Kredyt balonowy

Kredyt ten to rozwiązanie finansowe, w którym ostatnia rata odpowiada wartości samochodu na koniec umowy. Raty miesięczne są niższe niż w przypadku tradycyjnego kredytu zaciągniętego na identyczną kwotę. Możesz sfinansować nawet 100% wartości samochodu i dostosować wysokość rat do Twoich potrzeb.