Przeglądaj treść

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY OSOBOWE MARKI CITROËN

Modele elektryczne w gamie citroëna

Wybierz zrównoważoną mobilność z gamą samochodów elektrycznych Citroëna.

Kompaktowy hatchback, minivan, a może samochód dostawczy? Citroën oferuje zróżnicowaną gamę modeli w wersjach elektrycznych.

 

Poznaj liczne zalety napędu zeroemisyjnego:

płynną i cichą jazdę, stale dostępny moment obrotowy, brak emisji CO², możliwość sprawnego poruszania się w mieście w godzinach szczytu czy szybkie ładowanie akumulatorów.

To esencja nowoczesnej technologii, która spełnia oczekiwania użytkowników i odpowiada na wyzwania jutra.

KORZYŚCI

Napęd w 100% elektryczny

 • Ciesz się unikalnym komfortem jazdy, jaki zapewnia napęd elektryczny.
 • Delektuj się jazdą w ciszy i w łatwy sposób wykonuj wszelkie manewry. 
 • Twój samochód elektryczny sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na trasie − w zależności od modelu zasięg wynosi nawet 357 km (w cyklu WLTP).*

Zróżnicowane rozwiązania do ładowania

 • Ładowanie Twojego elektrycznego Citroëna jest łatwiejsze, niż myślisz.
 • Możesz uzupełnić energię w domu lub pracy, za pośrednictwem gniazdka, Wall Box lub publicznej stacji ładowania przy autostradzie, na parkingu lub stacji benzynowej.
 • Czas ładowania uzależniony jest od modelu i wybranego rozwiązania.

Usługi zaprojektowane specjalnie dla samochodów elektrycznych

 • Skorzystaj z naszej gamy usług wspierających elektromobilność i ułatwiaj sobie codzienne życie.
 • Dostępność usług uzależniona jest od modelu samochodu.
 • Dzięki aplikacji My Citroën możesz w każdej chwili sprawdzić zasięg i zaprogramować ładowanie oraz wstępne nagrzanie lub schłodzenie wnętrza samochodu.
OSZCZĘDNOŚCI W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI

Korzystanie z samochodu elektrycznego generuje wiele oszczędności:

 • Koszt użytkowania samochodu elektrycznego (wyłączając koszty energii) jest ok. 30% niższy niż w przypadku samochodów spalinowych (wynika z niższych kosztów przedłużenia gwarancji, przeglądów okresowych i mniejszego zużycia części eksploatacyjnych). Obsługa serwisowa jest prostsza, a wizyty w serwisie − bardziej sporadyczne.
 • Korzyści w przypadku klientów indywidualnych:
  • Obniżone abonamenty na parkowanie w wielu miastach Polski,
  • Możliwość jazdy buspasem
 • Korzyści w przypadku klientów biznesowych:
  • Optymalizacja kosztów użytkowania (TCO),
  • Ograniczenie emisji CO2 generowanej przez flotę samochodów,
 • Zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi mogą skorzystać z dofinansowania do zakupu samochodów zeroemisyjnych "Mój elektryk"
 • Parkowanie samochodu w 100% elektrycznego w niektórych miastach jest bezpłatne lub objęte niższymi stawkami opłat.

NOWY CITROËN Ë-C4 W 100% ËLEKTRYCZNY

Nowy Citroën ë-C4 100% electric umożliwia codzienną jazdę w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz cieszyć się pełną izolacją od hałasu, dobrym samopoczuciem i możliwością jazdy w ciszy. Poczuj się jak w kokonie, który chroni Cię przed uciążliwymi bodźcami zewnętrznymi.

Bezgłośna praca, dynamika, radość z jazdy, płynna praca zawieszenia, kojąca miękkość foteli Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomiczne i łatwe w eksploatacji interfejsy, pakiet przyjaznych dla użytkownika usług... Nowy Citroën ë-C4 100% electric to nieograniczony komfort dla wszystkich pasażerów.

 

Nowy Citroën ë-C4 100% electric jest już dostępny w sprzedaży.

 

 

Ë-BERLINGO W 100% ËLEKTRYCZNY

Citroën, który w 1996 r. stworzył pierwszego kombivana, wciąż rozwija swoją ofertę w tym segmencie. Marka poszerzyła gamę rodzinnego, modułowego i niezwykle przestronnego modelu Berlingo o wersję elektryczną.

Nowy Citroën ë-Berlingo 100% ëlectric to propozycja dla aktywnych osób w każdym wieku, które chcą mieć swój wkład w ochronę środowiska. Ten wszechstronny i praktyczny samochód zadba o ich doskonałe samopoczucie i będzie im towarzyszył w realizacji ich pasji.

 

Samochód jest już dostępny w sprzedaży.

 

NOWY CITROËN Ë-SPACETOURER W 100 % ËLEKTRYCZNY

Nowy Citroën ë-SpaceTourer 100% ëlectric to niezwykle komfortowy środek transportu dla rodzin i firm zarówno w mieście, jak i podczas dłuższych podróży. Jego praktyczność i wszechstronność nie odbiega od wersji spalinowej − jest równie modułowy i przestronny, ma taką samą ładowność i jest wyposażony w równie zaawansowane systemy wspomagające kierowcę. Citroën ë-SpaceTourer dostępny jest w 3 wariantach długości nadwozia i umożliwia użytkownikom wjazd do coraz częściej spotykanych w miastach stref objętych ograniczeniami dotyczącymi emisji spalin.

 

Nowy Citroën ë-SpaceTourer jest już dostępny w sprzedaży.