Przeglądaj treść
Nowy ë-C3

Nowy Citroën ë-C3

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś na temat samochodów elektrycznych. Całkiem nowy Citroën ë-C3. W pełni elektryczny.

Nowy ë-C3 odkrywa na nowo elektryczną mobilność: kompaktowy, wyprodukowany w Europie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim, bez kompromisów w zakresie designu, komfortu czy wyposażenia!

 

Zamów swojego ë-C3 już teraz!

Nowy Citroën ë-C3

Możesz zapomnieć wszystko, co wiedziałeś o samochodach elektrycznych. Całkiem nowy Citroën ë-C3. W pełni elektryczny.

Nowy ë-C3 odkrywa na nowo elektryczną mobilność: kompaktowy, wyprodukowany w Europie, w przystępnej cenie, a przede wszystkim, bez kompromisów w zakresie designu, komfortu czy wyposażenia!

 

 

Zamów swojego ë-C3 już teraz!

Wyjątkowy komfort

Najlepsze elementy wyposażenia Citroën gwarantujące komfort miejskiego samochodu z siedzeniami z programu Advanced Comfort® oraz zawieszeniem Progressive Hydraulic Cushions*. [*progresywne ograniczniki hydrauliczne]

W 100% elektryczny

Dzięki zasięgowi do 320 km (WLTP) i możliwości szybkiego ładowania z poziomu 20% do 80% w 26 minut, ë-C3 stanowi idealny samochód do codziennych podróży.

Pełne wyposażenie

ë-C3 z najnowocześniejszym systemem multimedialnym, łącznością oraz elementami wyposażenia zapewniającymi bezpieczeństwo sprawi, że podróżowanie będzie łatwiejsze.

W 100% ELEKTRYCZNY I DUMNIE EUROPEJSKI

Wyjątkowy komfort

Model ë-C3 jako pierwszy miejski samochód został wyposażony w zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, które gwarantuje zero wstrząsów i wibracji podczas jazdy. W pełni ciesz się komfortem, dzięki siedzeniom Citroën Advanced Comfort®, które zapewniają miekkość i właściwe podparcie. Korzystaj w pełni z tego wyposażenia, ciesząc się cichą jazdą bez emisji. 

W 100% elektryczny

Nowy ë-C3 został opracowany na nowej platformie, produkowanej w Europie. Akumulator o mocy 44 kWh zapewnia zasięg do 320 km (WLTP) i wystarczy zaledwie 26 minut, aby doładować akumulator z poziomu 20% do 80%. Nowy ë-C3 idealnie sprawdzi się w codziennej podróży oraz w wolnym czasie. Skorzystaj z usług łączności dostępnych poprzez aplikację MyCitroën: monitoruj ładowanie, kontroluj zużycie paliwa w trasie, zaplanuj podróż, zlokalizuj dostępne stacje ładowania, itp. 

Pełne wyposażenie

Na pokładzie ë-C3 zamieszczono system multimedialny, do którego dostęp zapewnia 10,25-calowy ekran dotykowy znajdujący się w centralnej części deski rozdzielczej, jak również bezprzewodowe Wifi, które pozwala na połączenie smartfona dzięki Apple Carplay lub Android Auto. Wiele przełączników jest również dostępnych na nowej kierownicy.

PRZEDSPRZEDAŻ NOWEGO ë-C3

EKSKLUZYWNA OFERTA

Zmień zasady gry i stań się jednym ze szczęśliwych posiadaczy! Skorzystaj z naszej ekskluzywnej oferty przedsprzedaży!

KROK 1

Wybierz kolor, wprowadź swoje dane i wybierz ulubiony salon.

KROK 2

Potwierdź i zamów w przedsprzedaży nowego ë-C3 zanim zrobią to inni!

KROK 3

Wybrany przez Ciebie dealer skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia.

INFORMACJE

W listopadzie i grudniu otrzymasz informacje o nowym ë-C3, dostępne wyłącznie dla osób, które skorzystały z oferty  przedsprzedaży.

BĄDŹ PIERWSZY

Na początku 2024 r. Twój dealer Citroëna skontaktuje się z Tobą w celu złożenia ostatecznego zamówienia i staniesz się jedną z pierwszych osób, które będą jeździć nowym ë-C3!

Ë-C3 MAX

Już od 132 100 zł
Wersja MAX pozwoli Ci skorzytać z MAXymalnego komfortu, stylowych akcesoriów oraz łączności, dzięki w pełni wyposażonemu pojazdowi, który możesz skonfigurować według swoich preferencji oraz gustu.
Ë-C3 YOU
Już od 110 650 zł
Wersja YOU pojazdu sprawia, że pojazdy elektryczne są dostępne dla wszystkich, bez kompromisów w zakresie designu, komfortu i z zasięgiem do 320 km (WLTP).