Przekierowanie nastąpi za sekund
1
2
3
4
5

PROŚBA O OFERTĘ

ODKRYJ GO W MATERIAŁACH VIDEO!

Oto powiew zmiany w świecie samochodów kompaktowych! Nadchodzi Citroën C3, idący z duchem czasu samochód, który wyznacza trendy nowoczesnego designu. Pełną optymizmu stylistykę modelu charakteryzują kolorowe wstawki, imponujące panele Airbump® oraz wyjątkowe, pełne ekspresji linie nadwozia, które odróżniają Citroëna C3 od pozostałych samochodów, które można spotkać na drodze. Dowiedz się więcej o stylistyce, możliwościach personalizacji, Citroën Advanced Comfort®, Citroën ConnectedCAM™ i technologiach zastosowanych w Citroënie C3 w sześciu materiałach video. 

 

DESIGN

1500x500_Citroën_C3-Design_v2.jpg

Miłość od pierwszego wejrzenia zagwarantowana! Niepowtarzalny design Citroëna C3 wyraża zdecydowany przód oraz stylowe krzywizny nadwozia, dające efekt siły i energii. Pełne harmonii kształty, nowa identyfikacja stylistyczna i gama kolorów nadwozia urzeczywistniają pojęcia "modny" i "trendy". Bądź nowoczesny i wyróżnij się z tłumu w Citroënie C3!

WYMIARY CITROËNA C3

Długość

3996 mm

Szerokość

1468 mm

Wysokość

1474 mm

Objętość bagażnika

300000 l

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

747x322C3_signature_lumineuse.jpg

Charakterystyczne dla Marki Citroën reflektory wyostrzają "spojrzenie" C3 i podkreślają wysokość pokrywy silnika. Logo marki przechodzi w dwie chromowane listwy sięgające diodowych świateł dziennych, eksponując szerokość nadwozia. Zaawansowane technologiczne reflektory przyciągają wzrok okrągłym kształtem. Zderzak podkreśla wysoki przód Citroëna C3 − to zapowiedź przygody za kierownicą! Kolorowe wstawki wokół świateł przeciwmgielnych to kolejny, odświeżający wygląd modelu akcent stylistyczny.

WYROŻNIJ SIĘ "PŁYWAJĄCYM" DACHEM

747x322_Citroën_C3_toit_biton_v4.jpg

"Pływający" dach to jeden z najmocniejszych atutów stylistycznych Citroëna C3. Jest dostępny w trzech kolorach i sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu, dzięki zastosowaniu czarnych słupków przedniej szyby. Starannie dobrane proporcje między elementami wykonanymi z blachy i szybami zwiększają bezpieczeństwo konstrukcji i wskazują na wysoki poziom ochrony̨ pasażerów. Citroën C3 − spokój i opanowanie.

597x300_stickers_toit_C3.254302.8

DEKORACJA DACHU

Wykorzystaj dodatkowe możliwości personalizacji nadwozia i zdecyduj się na dekorację dachu, która podkreśli wyjątkowość Citroëna C3. Naklejki są dostępne w białym i czarnym kolorze, są odporne na działanie wody i zabezpieczone przed zarysowaniami wynikającymi z codziennej eksploatacji.
Airbump nouvelle citroen C3 new

AIRBUMP®: DESIGN
W CZYSTEJ FORMIE!

Panele Airbump®, po raz pierwszy zastosowane w Citroënie C4 Cactus, chronią nadwozie i podkreślają styl Citroëna C3. Odporne na zarysowania powierzchnie, wypełnione powietrzem, służą jako odbijacze.

Termoplastyczny poliuretan nie poddaje się łatwo działaniu słońca czy wody, nie tracąc dobrego wyglądu z upływem czasu.

Panele Airbump® składają się z sześciu kapsuł wypełnionych powietrzem i są usytuowane w dolnej partii drzwi, szczególnie narażonej na uszkodzenia w ruchu miejskim. Otaczają je obwódki w kolorze, którym polakierowano dach.

KOMBINACJA KOLORYSTYCZNA − TWÓJ WYBÓR!

Citroën C3 jest dostępny w szerokiej palecie lakierów − Almond Green, Banquise White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Rubi Red, Perla Nera Black, Power Orange i Sable.

Wybierz lakier, który Ci się podoba − subtelny, a może intensywny? Połącz go z jednym z trzech dostępnych kolorów dachu (Onyx Black, Aden Red lub Opale White) i wybierz swój typ (36 możliwych kombinacji). Możesz ożywić stonowany lakier nadwozia intensywnym kolorem dachu lub na odwrót - uspokoić krzykliwe nadwozie spokojniejszym kolorem dachu. Możliwość personalizacji wyglądu nadwozia podkreśla nowoczesność i pełen świeżości design Citroëna C3.

Jak będzie wyglądał Twój Citroën C3?
597x507_perso_blur.jpg

Tonacja Metropolitan Grey

tranche-6_1.228046.74.jpg

.

Ta tonacja, z jasnymi barwami i miłymi w dotyku tkaninami, przyczynia się do dobrego samopoczucia pasażerów i tworzy przyjazną atmosferę.

Tonacja Urban Red

tranche-6_2.228047.74.jpg

.

Tonacja Urban Red to gra kontrastów stonowanych i żywych barw tworzących dynamiczny, miejski styl kabiny.

Tonacja Hype Colorado

tranche-4.228045.74.jpg

.

Wyjątkowy klimat tej tonacji charakteryzuje eleganckie wykończenie − połączenie tkaniny i sztucznej skóry.

PERSONALIZACJA WYRAŻAJĄCA CIEBIE

1500x646_Nouvelle_C3_Personnalisation_blur.jpg

Możliwość personalizacji to wielki atut Citroëna C3. Dwukolorowe nadwozie, czy może jeden lakier?  Z Airbump® czy bez? Ciepłe i przytulne, a może oszczędne stylistycznie wnętrze? Wybierz swój typ!

597x500_Nouvelle_Citroën_C3_coffre_v2.jpg

AKTYWNOŚĆ
& POMYSŁOWO ZAPROJEKTOWANE SCHOWKI

Schowki w Citroënie C3 są tak praktyczne, jak to tylko możliwe. Sprytnie zaprojektowana konsola centralna oferuje dużo przestrzeni na drobiazgi, podobnie jak największy w tym segmencie samochodów schowek przedni (6,25 l). Przednie drzwi również mieszczą obszerne schowki.

Jasne wykończenie schowków kontrastuje z umieszczonymi w nich przedmiotami, ułatwiając ich odnalezienie. Bagaż? Żadnych kompromisów − Citroën C3 ma bagażnik o pojemności aż 300 l.

MATERIAŁY − SWOBODNY I ELEGANCKI DESIGN

1500x500_Citroën_confort_intérieur_v2.jpg

Delikatne i wyszukane linie wnętrza łączą się z minimalistycznym designem elementów wyposażenia. Pełen harmonii styl podkreśla jednolity wygląd drzwi, siedzeń i deski rozdzielczej. Wysokiej jakości połyskujący i ciepły materiał znajduje się na wielu elementach wnętrza, tworząc spójny klimat stylistyczny.

Styl wnętrza wykracza poza świat znany motoryzacji. Wystarczy spojrzeć na niebanalny pas na podłokietnikach czy materiał na desce rozdzielczej.PANORAMICZNY DACH

Toit de la nouvelle new citroen C3

Panoramiczny dach w Citroënie C3 zapewnia podróżującym niespotykany komfort wynikający z doświetlenia wnętrza, zwiększając poczucie przestrzeni i otwierając ich na świat zewnętrzny. Pasażerowie mogą w każdej chwili regulować poziom doświetlenia wnętrza za pomocą rolety przeciwsłonecznej.

PRZYJEMNY CZAS ZA KIEROWNICĄ

747x322_Citroën_C3_Plance_Bord.jpg

W Citroënie C3 jest jak w Twoim salonie! Deska rozdzielcza o horyzontalnych liniach optycznie poszerza wnętrze i zwiększa poczucie przestrzeni. 

KOMFORTOWE SIEDZENIA

Sieges nouvelle citroen C3, new seats

Projektanci Citroëna C3 szczególną uwagę poświęcili siedzeniom. Szerokie i obszerne fotele zapewniają wyjątkowy komfort, zachowując ciekawy, nowoczesny styl. Siedzenia doskonale podpierają lędźwia i gwarantują najwyższy poziom wygody dzięki miękkiej piance i odpowiednim materiałom wykończeniowym.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

1500x500_Citroën_C3_Technos.jpg


Citroën C3 został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Jako pierwszy na świecie C3 oferuje Citroën ConnectedCAM™, kamerę pokładową HD. Technologie zastosowane w nowym modelu wspomagają kierowcę − dzięki poleceniom głosowym, kamerze cofania, alarmowi niezamierzonego przekroczenia linii i systemowi kontroli martwego pola podróżowanie będzie bezpieczniejsze.

SFILMUJ WRAŻENIA Z JAZDY

609x343_ConnectedCam_V2.jpg

 

 

Robiące wrażenie panoramy, niepowtarzalne widoki i miejskie wędrówki: Citroën C3 sfilmuje Twoje wrażenia z jazdy za pośrednictwem Citroën ConnectedCAM™. Kamera wbudowana w lusterko wsteczne rejestruje to, co kierowca widzi przed sobą.
System zapisuje codzienne doświadczenia kierowcy:

 

  • Zrób zdjęcie lub nakręć film poprzez jedno kliknięcie i podziel się nimi na profilach w mediach społecznościowych.
  • System rejestruje wszystko, co dzieje się przed samochodem, co może być bardzo użyteczne w przypadku kolizji.

CITROËN C3: 100% ONLINE!

NAWIGACJA ONLINE

747x322_Citroën_C3_Navigation_Connectée.jpg


Jako dodatek do fabrycznego systemu audio online, nawigacja pomaga omijać korki i wybiera najbardziej optymalną trasę, wyświetlając ją na ekranie o wysokiej rozdzielczości. Główne miasta europejskie są przedstawione w formacie Full 3D, ukazując wiele budynków i zabytków trójwymiarowo.

MIRROR SCREEN

canvas(1)

Technologia ta umożliwia podłączenie smartfona i przeniesienie jego ekranu na centralny wyświetlacz na desce rozdzielczej. Kierowca odnajduje w ten sposób swoje zasoby multimedialne i może łatwo sterować telefonem oraz zawartymi w nim aplikacjami bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu. Urządzenie to jest kompatybilne z system MirrorLink®

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE. BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

system1

System awaryjnego parkowania ogranicza ryzyko kolizji. Jest aktywny od prędkości 5 km/h i reaguje na stojące lub poruszające się obiekty oraz pieszych. 

747x322_Citroën_C3_alerte_somnolence.jpg

System analizuje trajektorię samochodu. Gdy zdiagnozuje dekoncentrację kierowcy, ostrzeże go za pomocą alarmu wizualnego i dźwiękowego. 

747x322_Démarrage_Pente_C3_blur.jpg

Technologia ta pomaga ruszyć z miejsca na wzniesieniu. Zapobiega stoczeniu się samochodu, gdy kierowca zdejmuje nogę z pedału hamulca. System jest aktywny na wzniesieniach o nachyleniu powyżej 3%. Przytrzymuje zablokowane hamulce przez około 2 sekund, pozwalając kierowcy przełożyć nogę na pedał przyspieszenia. 

747x322_SAM_Citroen_C3_blur.jpg

System ostrzega przed samochodem znajdującym się w martwym polu za pośrednictwem diod w lusterkach bocznych. Funkcjonuje na podobnych zasadach jak czujniki cofania i jest szczególnie użyteczny podczas jazdy na autostradach, zwiększając bezpieczeństwo.  

systemy2

System ten pomaga w zapobieganiu spadkom czujności kierowcy lub skutkom zwykłej, chwilowej nieuwagi za kierownicą po przekroczeniu prędkości 65 km/h. Gdy pojazd przekroczy białą linię na jezdni bez wcześniejszego włączenia kierunkowskazu, moduł elektroniczny systemu uruchamia alarm. Kierowca jest ostrzegany o tym krótkimi sygnałami dźwiękowymi oraz odpowiednim sygnałem wizualnym w chwili przejechania linii na drodze. 

747x322_Caméra_Recul_Citroen_C3_blur.jpg

System jest aktywowany przy włączeniu wstecznego biegu. Kamera pokazuje obraz z tyłu samochodu na głównym ekranie w kabinie. Widok jest uzupełniony kolorowymi wyznacznikami odległości od przeszkody. Wizualizacja ta skutecznie ułatwia wykonywanie wszelkich manewrów.

232008

Czujesz się zmęczony? System ostrzeże Cię, gdy przyjdzie czas na przerwę w podróży.  Ostrzeżenie włączy się po 2 godzinach jazdy z prędkością powyżej 65 km/h. Gdy nie zareagujesz, przypomni Ci o przerwie co godzinę.

rozpoznawanie znaków drogowych.jpg

System wykrywa ograniczenia prędkości i wyświetla je na ekranie przed kierowcą. Rozpoznany limit może być ustawiony w ograniczniku prędkości. System jest aktywny w pełnym zakresie prędkości. 

SILNIKI BENZYNOWE PureTech i DIESEL BlueHDi

Gamę silników Citroëna C3 tworzą wydajne i ekonomiczne jednostki benzynowe PureTech i Diesel BlueHDi najnowszej generacji.

Trzycylindrowe silniki benzynowe (1.2 PureTech 68, 82 i 110 Stop&Start) są dostępne w połączeniu ze skrzynią manualną, podobnie jak Diesel 1.5 BlueHDi 100 Stop&Start. Aby maksymalnie zwiększyć przyjemność z jazdy, Citroën C3 jest oferowany również ze skrzynią automatyczną EAT6.

 

Jednostka napędowa PureTech o pojemności 1,2 litra w 2018 r. zdobyła po raz czwarty z rzędu tytuł Silnika Roku (Engine of the Year). 

520x293_Conso_C3_Blur.jpg

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

BADŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

 

3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

    Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
    Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
    Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności

750x423-simplydrive-c3

MINIATURY CITROËNA C3

Jesteś miłośnikiem Citroëna C3? Z pewnością spodoba Ci się jego miniatura... Zwróć uwagę na model w skali 1/64, który jest dostępny w 3 kolorach: Blanc Banquise z dachem Rouge Aden, Blanc Banquise z dachem Noir Onyx, Rouge Rubis z dachem Blanc Opale i Cobalt Blue z dachem Blanc Opale. Model jest również dostępny w skali 1/43.

354_miniature-nouvelle-citroen-c3-blanche-toit-rouge-1-43-profil
Top