Przekierowanie nastąpi za sekund

POZNAJ GO W MATERIAŁACH VIDEO!

PROŚBA O OFERTĘ

DESIGN

SpaceTourer-Heliport

Marzysz o wyprawach całą rodziną? Z Citroënem SpaceTourer to jest możliwe! Ten funkcjonalny van o wyrazistym charakterze doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. To samochód o płynnych, harmonijnych liniach nadwozia i dającej poczucie bezpieczeństwa, mocnej konstrukcji.

PIĘKNO FORMY

L2E

Na czym polega urok tego samochodu? Śmiała sylwetka, świetliste spojrzenie, doskonałe proporcje...  Citroën SpaceTourer oferowany jest w dziewięciu wyrafinowanych kolorach, podkreślających jego elegancję: Noir Onyx, Bleu Impérial, Brun Rich Oak, Gris Platinium, Gris Aluminium, Orange Tourmaline, Blanc Banquise. Ten wygląd robi piorunujące wrażenie!

 

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED

747x322_SpaceTourer_optiques.jpg

Światła do jazdy dziennej LED płynnie łączą się z łukami nadkoli. Tworzą harmonijną całość ze światłami przeciwmgłowymi, nadającymi Citroënowi SpaceTourer wygląd poszukiwacza przygód.

 

POWIERZCHNIA PRZESZKLONA I DRZWI BOCZNE

747x322_SpaceTourer_PLC.jpg

Rzut oka z boku pozwala docenić przestronne wnętrze Citroëna SpaceTourer, szerokie przesuwne drzwi boczne i duże okna, ukazujące przyjazną i wygodną kabinę. Witaj na pokładzie!

 

TYLNA SZYBA

SpaceTourer-Coffre

Stylowy i funkcjonalny wygląd tyłu podkreśla duża pokrywa bagażnika, zapowiadająca niezwykle przestronne wnętrze i nasuwająca myśli o dalekich wyprawach. Tył samochodu, nakreślony miękkimi liniami, wyposażono w otwierane okno o łagodnie zaokrąglonych krawędziach.

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU

Citroën SpaceTourer jest dostępny w trzech różnych długościach (5,30 m, 4,95 m i 4,60 m), w tym w jednej wersji kompaktowej, unikatowej w segmencie, która może pomieścić aż dziewięć osób. Mówi się przecież, że najlepsze vany to te z najkrótszym nadwoziem, prawda?
SpaceTourer_Tailles_Gif_V2.gif
597x597_Hauteur_SpaceTourer.jpg

1,9 M WYSOKOŚCI

I wcale nie trzeba się schylać! Wysokość 1,9 m sprawia, że Citroën SpaceTourer bez trudu wjedzie na podziemny parking, nie narażając przy tym dachu na zerwanie. Optymalne wymiary vana (długość: 4,60 m-5,30 m, szerokość: 1,92 m, wysokość: 1,90 m), w połączeniu z elektrohydraulicznym wspomaganiem kierownicy i promieniem skrętu kół wynoszącym 11,30 m-12,40 m sprawiają, że Citroën SpaceTourer jest zwrotnym samochodem odpowiadającym potrzebom całej rodziny.

WYMIARY CITROËNA SPACETOURER

Długość

4606 mm


Długość użyteczna

mm

Szerokość

1920 mm

Wysokość

1905 mm


Wysokość użytkowa

mm

Pojemność użytkowa

l


Ładowność użytkowa

KG


Masa całkowita

2780 KG

DOBRE SAMOPOCZUCIE

1500x646_V2_BienEtret.jpg

Przestronne wnętrze Citroëna SpaceTourer zapewnia każdemu pasażerowi wyjątkowo komfortowe warunki jazdy. Zarówno w czasie dalekiej podróży, jak i podczas krótkiej przejażdżki możesz cieszyć się czasem spędzonym w przyjaznej, relaksującej atmosferze.

PRZYJAZNE WNĘTRZE

SpaceTourer-Confort

Siedzenia pokryto przyjemną w dotyku, miękką tapicerką, zapewniającą wyjątkowy komfort. Niezależne, przesuwne fotele w drugim i trzecim rzędzie, ze składanymi oparciami, wygodnymi zagłówkami i podłokietnikami, spełniają najwyższe oczekiwania w kwestii wygody. Można sobie pozwolić na pełne odprężenie w rodzinnym gronie.

DESKA ROZDZIELCZA

SpaceTourer-Tableau-de-bord

Deskę rozdzielczą zaprojektowano w taki sposób, aby kierowca miał w zasięgu ręki i wzroku wszystkie niezbędne urządzenia: utrzymane w nowoczesnej stylistyce zegary, ekran dotykowy 7'', panel sterowania ogrzewaniem, przyciski zdalnie otwierające przesuwne drzwi boczne itd.

597x597_Famille_SpaceTourer.jpg

WYGODNE MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY

Citroën SpaceTourer i jego pojemne schowki mogą pomieścić wszystkie twoje bagaże, od gitary pierworodnego, po hulajnogę najmłodszego dziecka. Nie da się ukryć, że to wielka wygoda.

ZUPEŁNIE JAK W DOMU…

1500x646_Confort.jpg

Przyjazne wnętrze, podwyższona pozycja siedzisk, przesuwne fotele, przeszklony dach, wyjątkowy komfort jazdy dzięki optymalnej redukcji drgań i doskonałemu wyciszeniu wnętrza...

Pozostaje ci tylko cieszyć się podróżą i czuć się jak we własnym domu.

Witaj w prawdziwym mobilnym salonie!

KRÓLESTWO CISZY

Doskonałe wyciszenie wnętrza pozwala ci podróżować Citroënem Spacetourer w kojącej atmosferze... Chyba że hałasuje siedząca z tyłu rodzina! Kabinę zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić pasażerom idealny spokój. Uzyskano optymalną redukcję drgań i wyciszenie dobiegających z zewnątrz hałasów dzięki zastosowaniu między innymi wielowarstwowych szyb, materiałów izolacyjnych i uszczelek w konstrukcji podwozia oraz w wielu miejscach nadwozia (np. w dachu, drzwiach, desce rozdzielczej, suficie).
1500x646_Silence.jpg

WSPANIAŁA WIDOCZNOŚĆ!

Duże przeszklone powierzchnie, przesuwne drzwi boczne i dach z widokiem na chmury – wspaniała widoczność sprawi, że każda przejażdżka może zmienić się w prawdziwą przygodę.
SpaceTourer-Toit-Vitre

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

1500x646_V3_Intelligence.jpg

Citroën SpaceTourer został wyposażony w szereg innowacyjnych technologii, które wspomagają prowadzenie. To bezdotykowo otwierane drzwi przesuwne boczne, czy system bezkluczykowego dostępu do samochodu (ADML).

SPACETOURER ZAWSZE W ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

CONNECT NAVI

MIRROR SCREEN

INFORMACJE W POLU WIDZENIA KIEROWCY

Citroën Connect Navi to nowy system nawigacji 3D, z ekranem dotykowym i dostępem do informacji w czasie rzeczywistym. Może być obsługiwany komendami głosowymi lub za pośrednictwem ekranu dotykowego 7''. Citroën Connect Navi jest udostępniany z szeregiem usług mobilnych, takich jak TomTom Traffic. Usługa ta pozwala otrzymywać informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, o lokalizacji stacji benzynowych i cenach paliw, lokalizacji parkingów, umożliwia także lokalne wyszukiwanie punktów POI. Warto docenić opcję informacji o strefach zwiększonego zagrożenia wypadkiem i strefach niebezpiecznych.

SpaceTourer-ConnectNav
520x293_MirrorScreen_ConnectNav.jpg

Możesz korzystać z plików muzycznych w telefonie lub wyznaczyć trasę do celu. To proste i intuicyjne czynności dzięki funkcji Mirror Screen! Funkcja Mirror Screen umożliwia korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego 7'' w samochodzie. Wykorzystuje ona technologie Apple CarPlayTM, Mirrorlink® oraz Android Auto. Wygodne, prawda?

 

520x293_SpaceTourer_Affichage_Tete_Haute.jpg

Citroën proponuje system wyświetlania informacji w polu widzenia kierowcy. Funkcja ta pozwala kierowcy skupić się na prowadzeniu, przy zachowaniu w polu widzenia najistotniejszych informacji związanych z jazdą, wyświetlanych na przezroczystej płytce. Skończyły się wymówki: trzeba skoncentrować się na drodze!

BEZDOTYKOWO OTWIERANE DRZWI BOCZNE

SpaceTourer-ADML

Masz zajęte ręcej? Nie szkodzi. Boczne drzwi przesuwne mogą być otwierane za pomocą ruchu stopą pod tylnym zderzakiem. Bardzo przydatna funkcja, np. gdy chcemy zainstalować fotelik dziecięcy. Niespotykane w tym segmencie.

TECHNOLOGIE ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

747x322_régulateur_vitesse.jpg

Aktywny regulator prędkości pozwala kierowcy zdecydować się na automatyczne dostosowywanie prędkości jazdy do samochodu jadącego z przodu. Jest to automatyczny system zdolny zmniejszyć prędkość samochodu nawet do 20 km/h jedynie poprzez sterowanie przyspieszeniem.

747x322_Surveillance_Angle_Mort.jpg

Funkcja monitorowania martwego pola informuje kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu, poprzez zapalenie pomarańczowej diody na bocznym lusterku. W skład układu wchodzą cztery czujniki zamontowane na przednim i tylnym zderzaku. System jest aktywowany przy prędkości 12-140 km/h.

747x322_limite_vitesse.jpg

Ten innowacyjny system korzysta z kamery zamontowanej w górnej części przedniej szyby. Po zidentyfikowaniu znaku ograniczenia prędkości przez kamerę system  przekazuje sygnał i wyświetla informację kierowcy. Może on zaakceptować sugestię ograniczenia prędkości, naciskając przycisk na desce rozdzielczej.

747x322_active_safety_breaj.jpg

Active Safety Brake to funkcja, która w zastępstwie kierowcy uruchamia hamulec, co pozwala zminimalizować skutki ewentualnego zderzenia. System analizuje dane z zamontowanej na przedniej szybie kamery wielofunkcyjnej w następujących przypadkach:

- przy prędkości od 0-30 km/h: zapobiega kolizjom z obiektami ruchomymi, nieruchomymi lub z pieszymi

- przy prędkości powyżej 30 km/h: redukuje prędkość przed zderzeniem.

 

Grip Control

Grip Control to zaawansowany system antypoślizgowy, poprawiający przyczepność. Specjalne pokrętło pozwala na wybór trybu najlepiej dostosowanego do rodzaju nawierzchni i warunków na drodze.

NISKIE ZUŻYCIE PALIWA ORAZ EMISJA CO2

133_conso_685x295_SpaceTourer_.jpg

Wyniki testów nie pozostawiają żadnych wątpliwości: Citroën SpaceTourer to najniższe zużycie paliwa w segmencie (Best In Class): 4,8 l/100 km, przy emisji CO₂ wynoszącej tylko 127 g/km (w trybie mieszanym, w wersji z silnikiem 1.5 BlueHDi 120 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach).

test2_685x295_SpaceTourer_.jpg

Zużycie paliwa i poziom emisji CO₂ (w wersji długości XS) dla poszczególnych silników Diesla dostępnych w Citroënie SpaceTourer:

– 1.5 BlueHDi 100 z manualną skrzynią biegów: 5,2 l/100 km i 137 g CO₂/km

– 1.5 BlueHDi 120 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 4,8 l/100 km i 127 g CO₂/km

– 2.0 BlueHDi 150 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 5,4 l/100 km i 142 g CO₂/km

– 2.0 BlueHDi 180 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8: 6,0 l/100 km i 159 g CO₂/km.

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

Top