Przekierowanie nastąpi za sekund

ULTRAKOMFORTOWY, MODUŁOWY SUV

Citroën prezentuje SUV-a C5 Aircrossa, prawdziwego SUV-a z dużymi kołami, zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych, takich jak panele Airbump®. Samochód jest wyposażony w duże koła o średnicy 720 mm, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Ma prześwit wynoszący 230 mm i duże możliwości personalizacji. SUV Citroën C5 Aircross jest ambasadorem programu Citroën Advanced Comfort®. Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

 

PROŚBA O OFERTĘ

Design2_CL.18.023.002_597X500

DESIGN

Charakter pełen odwagi i ekspresji

Samochód ma długość 4,50 m i wyróżnia się mocnym, dynamicznym i jednocześnie powściągliwym charakterem. To prawdziwy powiew świeżości w segmencie SUV. Samochód przyciąga wzrok dzięki szerokiemu, wyrazistemu przodowi, wysoko poprowadzonej, wyrzeźbionej masce, płynnym liniom bocznym, podkreślonym charakterystycznymi dla Marki panelami Airbump®, dużym kołom o średnicy 720 mm, prześwitowi wynoszącemu 230 mm, osłonom progów i nadkoli oraz stylowym, dwukolorowym relingom dachowym. SUV Citroën C5 Aircross jest wyposażony w panoramiczny dach szklany. Zintegrowana powierzchnia przeszklona 360° otaczająca nadwozie podkreśla stylistyczny efekt "pływającego dachu" i charakterystyczny chromowany akcent w kształcie litery "C", sugerujący nadzwyczajną przestronność wnętrza. Solidny, szeroki i wysoki tył kryje obszerny bagażnik o pojemności od 580 do 720 l. Każda z lamp tylnych składa się z czterech zaokrąglonych modułów świetlnych LED.

DESIGN

Wnętrze, które chroni
i poprawia samopoczucie

Wnętrze SUV-a Citroën C5 Aircross jest przestronne i efektowne. Wystrój łączy oryginalność obfitych, płynnych form z wyjątkową dbałością o funkcjonalność. Solidna deska rozdzielcza ma horyzontalny design, zdobi ją panel rozciągający się na całej jej długości. Cyfrowy zestaw wskaźników przed kierowcą można konfigurować. Ekran o przekątnej 12,3'' wyświetla wybrane informacje dotyczące jazdy w polu widzenia. Szeroka i wysoka konsola centralna, obszerne, wysoko zamocowane fotele dające poczucie kontroli i dominacji na drodze, odpowiedni wybór kolorów i materiałów wykończeniowych − wszystkie te elementy tworzą wyrafinowany klimat wnętrza i budują poczucie pełnego bezpieczeństwa.
Habitacle_CL.18.024.021_597X500

NARODZINY SUV-A CITROËN C5 AIRCROSS

SUV Citroën C5 Aircross to najnowszy model w gamie Marki. Bezpośrednią inspiracją był dla niego koncepcyjny Citroën Aircross, zaprezentowany w 2015 r. SUV Citroën C5 Aircross kontynuuje ofensywę Marki w segmencie po pełnym sukcesów debiucie modelu C3 Aircross w 2017 r. Citroën nieustannie podąża za oczekiwaniami swoich klientów w myśl hasła: Inspired By You!

30 KONFIGURACJI NADWOZIA, 5 WERSJI WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

SUV Citroën C5 Aircross oferuje duże możliwości personalizacji dzięki 30 dostępnym konfiguracjom wyglądu zewnętrznego: 7 kolorom nadwozia (Polar White, Pearl Black, Platinum Grey, Steel Grey, Volcano Red, Tijuca Blue, Opalescent White) i trzem Pakietom Kolor (Anodised Silver, Anodised White i Anodised Red). Dodatkowo dach może być polakierowany w kolorze Pearl Black.

Wygląd wnętrza to kolejne pole personalizacji. Wybierz jedną z pięciu dostępnych wersji wykończenia, łączących odpowiednie doświetlenie kabiny, przyjazny klimat i wyrafinowany styl. Oprócz konfiguracji standardowej można zdecydować się na jedną z czterech wersji opcjonalnych: Wild Grey, Metropolitan Beige, Metropolitan Grey i Hype Brown. Każda z nich jest wyposażona w fotele Advanced Comfort.

 

WERSJE WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

Citroen C5 Aircross interior WildGrey

Wykończenie Wild Grey odwołuje się do dynamiki i witalności. Siedzenia są obite tkaniną Stone Grey i czarną ekoskórą, zdobi je pomarańczowy pasek w górnej partii oparcia. Konsola i wstawki na desce rozdzielczej mają kolor szary. 

MetropolitanBeige_18P27_747X400

Wykończenie Metropolitan Beige podkreśla przestronność i wyrafinowany klimat wnętrza. Siedzenia są obite tkaniną Graphite i szarą ziarnistą skórą, ciemnoszary pasek zdobi górną partię oparcia. Konsola i wstawki na desce rozdzielczej mają kolor szaro-beżowy.

MetropolitanGrey_18P54_747X400

Wykończenie Metropolitan Grey to wyrafinowanie w każdym calu. Siedzenia są obite tkaniną Graphite i grafitową ziarnistą skórą, ciemnoszary pasek zdobi górną partię oparcia. Konsola i wstawki na desce rozdzielczej mają kolor szary.   

HypeBrown_18P56_747X400

Wykończenie Hype Brown to klimat z najwyższej półki. Siedzenia są obite brązową skórą Nappa i czarną ekoskórą, jasnoszary pasek z Alcantary zdobi górną partię oparcia. Konsola, wstawki na desce rozdzielczej i obudowa wskaźników mają kolor brązowy. Kierownica jest w całości pokryta czarno-brązową skórą. 

KOMFORT

    

Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi
Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi

SUV Citroën C5 Aircross jest wyposażony w innowacyjne zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®, które czerpie z wieloletniego know-how Marki w obszarze konstruowania układów jezdnych. Źródłem inspiracji dla projektantów tego rozwiązania były doświadczenia zdobyte w sporcie samochodowym. Atutem nowego zawieszenia jest lepsza jakość tłumienia nierówności nawierzchni. Zostało opracowane, by maksymalnie poprawić komfort jazdy, tak ważny dla klientów Citroëna. Dzięki niemu pasażerowie mają wrażenie podróżowania "latającym dywanem".

Siedzenia Advanced Comfort
Siedzenia Advanced Comfort

Szerokie i wygodne siedzenia SUV-a Citroën C5 Aircross zapewniają pasażerom komfort jazdy na nieznanym dotąd poziomie. Specjalna pianka o grubości 15 mm zapewnia odpowiednią miękkość i trwałość. Przednie fotele zostały wykończone wysokowytrzymałą pianką, ułatwiającą zajęcie odpowiedniej pozycji za kierownicą i zwiększającą komfort jazdy w dłuższych trasach. Są wyposażone w wielopłaszczyznową regulację i funkcję wielopunktowego masażu. 

Modułowość
Modułowość

SUV Citroën C5 Aircross to najbardziej modułowy SUV w segmencie dzięki trzem niezależnie regulowanym i składanym siedzeniom o identycznej szerokości w drugim rzędzie. Ich oparcia można ustawić w jednej z pięciu pozycji, mają również regulację wzdłużną. Pozwala ona na optymalizację miejsca na nogi pasażerów i pojemności bagażnika w zależności od potrzeb. Po złożeniu siedzeń powstaje płaska podłoga, ułatwiająca korzystanie z bagażnika. SUV Citroën C5 Aircross jest również wyposażony w wiele schowków, w tym dużą, chłodzoną przestrzeń w podłokietniku centralnym.

ZAWIESZENIE Z PROGRESYWNYMI OGRANICZNIKAMI HYDRAULICZNYMI

Wyjątkowo komfortowe zawieszenie SUV-a Citroën C5 Aircross to rozwiązanie dostępne wyłącznie w samochodach Marki. Ta innowacyjna konstrukcja doskonale absorbuje mniejsze i większe nierówności nawierzchni, dając pasażerom wrażenie delikatnego unoszenia się nad drogą. Zachowuje przy tym wzorowe właściwości dynamiczne i zapewnia kierowcy pełną kontrolę nad samochodem. Konwencjonalny układ jezdny składa się z amortyzatora, sprężyny i mechanicznego ogranicznika. Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* dodatkowo wprowadza dwa hydrauliczne ograniczniki po obu stronach amortyzatora. Jeden z nich odpowiada za sprężanie, drugi − za rozprężanie. Przy dużym skoku zawieszenia system spowalnia jego ruch eliminując efekt nagłego dobicia. Przy niewielkim skoku zawieszenia rozwiązanie znacząco poprawia skuteczność tłumienia nierówności, wywołując efekt podróżowania "latającym dywanem".

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

SIEDZENIA ADVANCED COMFORT

sieges3_18P52_747X400

Fotele SUV-a Citroën C5 Aircross mają szerokie siedziska i oparcia, wywołujące skojarzenia z designem mebli. Innowacyjna konstrukcja, łącząca gęstą piankę w centralnej części siedziska ze strukturalną pianką o grubości 15 mm na jego powierzchni, zapewnia odpowiednią miękkość i doskonalą stabilność ciała podczas jazdy bez efektu zapadania się w fotelu. Przednie fotele w SUV-ie Citroën C5 Aircross mają regulację wysokości, ich zagłówki można regulować na wysokość i głębokość. Są podgrzewane i mają funkcję wielopunktowego masażu. Kierowca i pasażer mogą za pośrednictwem ekranu dotykowego wybrać jeden z pięciu dostępnych programów, łączących masaż odcinka lędźwiowego, pleców i ramion. 

NAJBARDZIEJ MODUŁOWY SUV W SEGMENCIE

Modularite_18P26_747X400

Dzięki trzem niezależnie regulowanym fotelom w drugim rzędzie SUV Citroën C5 Aircross wyznacza nowy standard modułowości w segmencie. Każdy fotel ma identyczną szerokość oraz regulację wzdłużną w zakresie 150 mm, która pozwala na zwiększanie miejsca na nogi dla pasażerów lub przestrzeni bagażowej w zależności od potrzeb. Oparcia foteli można ustawić w jednej z pięciu pozycji. Po ich złożeniu uzyskuje się idealnie płaską podłogę, której wysokość można ustawić w jednej z dwóch pozycji. SUV Citroën C5 Aircross jest również wyposażony w wiele schowków, w tym duży chłodzony schowek w podłokietniku centralnym, schowek przed pasażerem czy szerokie kieszenie w drzwiach. Przed konsolą centralną znajduje się duża przestrzeń, w której zainstalowano indukcyjną ładowarkę smartfona.

 

Isolation_CL.18.023.024_597X500

KOMFORT

Doskonała izolacja akustyczna. Jak w kokonie!

SUV Citroën C5 Aircross został zaprojektowany tak, by odizolować pasażerów od uciążliwych hałasów płynących z zewnątrz. Odgłosy toczenia czy hałas wynikający z opływu powietrza wokół samochodu zostały zredukowane do minimum dzięki zastosowaniu podwójnych laminowanych szyb przednich z filtrem akustycznym i warstwą izolacyjną. Dzięki temu pasażerowie mają wrażenie podróżowania w chroniącym ich przed hałasem kokonie. Szczególną uwagę poświęcono odpowiedniemu wygłuszeniu przedziału silnika. Aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podróżowania, Citroëna C5 Aircross wyposażono w system oczyszczania powietrza w kabinie AQS (Air Quality System). Układ weryfikuje jakość powietrza płynącego z zewnątrz, filtruje je i automatycznie dostosowuje tryb pracy systemu wentylacji kabiny samochodu do warunków.

TECHNOLOGIE

6 technologii usług towarzyszących

TechnologiesGal_CL.18.023.017_1500X500

8'’ tablet z ekranem dotykowym, który można personalizować, oferujący dostęp do multimediów, telefonu, ustawień klimatyzacji i nawigacji, funkcja Mirror Screen, Citroën Connect Navi... SUV Citroën C5 Aircross oferuje pasażerom szereg intuicyjnych rozwiązań z najwyższej technologicznej półki, dzięki którym korzystając z samochodu nie muszą opuszczać cyfrowego świata.

Citroën Connect Box (połączenie alarmowe i assistance z lokalizacją), ładowarka indukcyjna smartfona i ConnectedCAM Citroën™ dopełniają bogatą ofertę usług towarzyszących.

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

HIGHWAY DRIVER ASSIST

HighwayDriverAssist2_CL.18.023.020_747X400

Ten system to pierwszy krok w stronę autonomicznej jazdy. Układ utrzymuje prędkość, trajektorię i pozycję samochodu w granicach pasa ruchu. Korzysta z adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop&Go, która pozwala na całkowite zatrzymanie i ponowne ruszenie z miejsca w zależności od pozycji samochodu znajdującego się z przodu.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI

RecoPanneaux_747X400

System informuje kierowcę o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Gdy kamera wykryje znak ograniczenia, wyświetla odpowiedni komunikat. Kierowca wykonując jeden prosty ruch może ustawić wskazaną prędkość w tempomacie lub ograniczniku prędkości. System również rozpoznaje znaki Stop oraz sygnalizujące drogę jednokierunkową i koniec ograniczenia prędkości, po czym wyświetla je na zestawie wskaźników.

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ MIJANIA/DROGOWYCH

Commutation_747X400

Podróżowanie nocą jest bezpieczniejsze i bardziej relaksujące dzięki automatycznej zmianie świateł drogowych na światła mijania (i na odwrót).

Connectivite2_18.023.033_597X500

TECHNOLOGIE

6 technologii usług towarzyszących

8'’ tablet z ekranem dotykowym, który można personalizować, oferujący dostęp do multimediów, telefonu, ustawień klimatyzacji i nawigacji, funkcja Mirror Screen, Citroën Connect Navi... SUV Citroën C5 Aircross oferuje pasażerom szereg intuicyjnych rozwiązań z najwyższej technologicznej półki, dzięki którym korzystając z samochodu nie muszą opuszczać cyfrowego świata. Citroën Connect Box (połączenie alarmowe i assistance z lokalizacją), ładowarka indukcyjna smartfona i ConnectedCAM Citroën ®, dopełniają bogatą ofertę usług towarzyszących.

SILNIKI

Nowa automatyczna skrzynia biegów EAT8 Nowe silniki spełniajace normę Euro 6.2

SUV Citroën C5 Aircross korzysta z gamy wydajnych i mocnych silników spełniających normę Euro 6.2. Jednostki napędowe współpracują z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową przekładnią automatyczną. Dostępne konfiguracje: 2 silniki benzynowe: 1.2 PureTech 130 S&S BVM6 i 1.6 PureTech 180 S&S EAT8 3 silniki diesla: 1.5 BlueHDi 130 BVM6 S&S, 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8 i 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 Samochód jest wyposażony w najnowszą wersję ośmioprzełożeniowej automatycznej skrzyni biegów EAT8 (Efficient Automatic Transmission) z funkcją Shift and Park by wire, zapewniającą jeszcze wyższy komfort i wydajność. Zużycie paliwa jest o 7% niższe w porównaniu do sześcioprzełożeniowej skrzyni dzięki zastosowaniu dwóch dodatkowych biegów. Zmiana przełożeń jest w związku z tym zoptymalizowana i bardziej płynna.
BoiteEat8_18P17_597X500

BĄDŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

  • Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
  • Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
  • Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności
750x423-simplydrive-c5a-2
Top