Przeglądaj treść

CITROËN C3

Dostępny online i w salonach

Już od  74 700 ZŁ  brutto 

Poznaj Citroëna C3, wszechstronny i komfortowy samochód miejski o inspirującym designie. Dzięki 97 dostępnym kombinacjom wyglądu nadwozia Twój C3 może być naprawdę niepowtarzalny. 
7 Opinii
Ocena 5/5 w 7 opinii
Od 74 700 zł brutto

ŻYCIE JEST PIĘKNIEJSZE W KOLORZE

Śmiały styl

Nowoczesny, kompaktowy przód Citroëna C3 zwraca uwagę już na pierwszy rzut oka. Szewrony płynnie przechodzą w listwy rozciągające się aż do świateł dziennych LED podkreślając szerokość nadwozia. Umieszczone poniżej reflektory LED w stylu high-tech mają nowy kształt. 

97 kombinacji personalizacji

Jeżeli masz duże wymagania dotyczące kolorów, Citroën C3 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Potencjał personalizacji tego miejskiego samochodu jest niezwykły - masz do dyspozycji aż 97 kombinacji wyglądu nadwozia. Połącz to z możliwością wyboru trzech naklejek dekoracyjnych dachu, trzech wersji wykończenia wnętrza oraz nowych wzorów obręczy kół, a Twój samochód będzie naprawdę wyjątkowy.  

Prawdziwy komfort

W Citroënie C3 ważne jest przede wszystkim dobre samopoczucie. Oprócz siedzeń Advanced Comfort samochód ma wzorcowo przestronne wnętrze zarówno z przodu, jak i z tyłu. Obszerny bagażnik ma pojemność 300 l. 

JUŻ OD 74 700 zł

Oferty na citroëna C3

UNIKALNY DESIGN

Nowy przód

Oprócz harmonijnych linii nadwozie Citroëna C3 ma solidny i dynamiczny charakter. Wysoka, pozioma maska i duże koła sprawiają, że samochód budzi zaufanie. Panele boczne Airbump® chronią nadwozie przed uszkodzeniami i podkreślają unikalny design modelu. 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nowe siedzenia advanced comfort

Aby zapewnić pasażerom niezrównany komfort, wykorzystaliśmy w Citroënie C3 rozwiązania programu Citroën Advanced Comfort®. Fotele Advanced Comfort z szerokimi, obszernymi siedziskami są gwarancją doskonałego samopoczucia podczas jazdy. 

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE

9 systemów bezpieczeństwa i układów wspomagających kierowcę

Aby zapewnić Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo, Citroën C3 wyposażony jest w ergonomiczne przełączniki i intuicyjne rozwiązania technologiczne. Masz do dyspozycji liczne innowacyjne usługi komunikacyjne oraz 9 systemów wspomagających kierowcę, które są niezwykle przydatne w codziennej eksploatacji.   

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Citroën connect assist

255_Security
Assistance i SOS, czyli bezpłatna usługa połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją, aktywna 24/7. Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne!  

Citroën connect navi

257_Connect_Nav
Informacje o ruchu drogowym, warunki pogodowe… Nawigacja Citroën Connect Navi ułatwia podróżowanie dzięki pakietowi powiązanych usług.

Citroën connect play

256_Connect_Play
Podróżuj bezpiecznie dzięki funkcji Mirror Screen. Korzystaj z aplikacji i treści zapisanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego w Twoim C3.  

ADVISOR: OPINIE KLIENTÓW DOTYCZĄCE CITROËNA C3

ŚREDNIA OCENA
5/5
7 Klienci przyznali 5 gwiazdek
0 Klienci przyznali 4 gwiazdek
0 Klienci przyznali 3 gwiazdek
0 Klienci przyznali 2 gwiazdek
0 (1) gwiazdka

Citroën
Advisor

Dostęp do Citroën Advisor i korzystanie z niego podlegają Ogólnym warunkom użytkowania oraz obowiązującym przepisom. 

POZNAJ WSZYSTKIE OPINIE
 • Rouge Elixir
 • Gris Acier
 • Spring Blue
 • Blanc Banquise
 • Gris Platinum
 • Noir Perla Nera
 • Sable
Widok z przodu
Widok z tyłu

WYDAJNE SILNIKI

Benzynowe puretech

Citroën C3 wyposażony jest w wydajne i dynamiczne silniki benzynowe najnowszej generacji, spełniające normę Euro 6: 

 • 1.2 PureTech 83 S&S z manualną, pięcioprzełożeniową skrzynią biegów
 • 1.2 PureTech 110 S&S z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów

Aby prowadzenie było jeszcze bardziej płynne, dostępna jest również wersja z automatyczną skrzynią biegów: 

 • 1.2 PureTech 110 S&S EAT6

Diesel bluehdi

Silnik Diesla spełnia normę Euro 6 i występuje w połączeniu z manualną skrzynią biegów:

 • 1.5 BlueHDi 100 S&S 

AKCESORIA CITROËNA C3

Dostosowane do twoich potrzeb

Skorzystaj z bogatej oferty akcesoriów do Citroëna C3. Zamontuj belki dachowe, dzięki którym przewieziesz dodatkowe wyposażenie. Spersonalizuj wygląd kół wybierając jeden z nowych wzorów kołpaków. Uzupełnij wyposażenie wnętrza zamawiając nowe dywaniki.  

Opcjonalne koło zapasowe

Koło zapasowe jest obecnie dostępne w dziale akcesoriów. Citroën oferuje kompleksowy Pakiet Koło Zapasowe, który uwzględnia zarówno części, jak i robociznę. 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z tego rozwiązania, zamawiając Citroëna C3 wybierz opcję przygotowania do montażu koła zapasowego.