Przeglądaj treść
Nowy Citroën ë-Berlingo i Berlingo

NOWY Ë-BERLINGO I BERLINGO

Towarzysze aktywnego stylu życia

Idealne auto rekreacyjne dostosowane do potrzeb podróży w gronie rodziny, które zachwyca nowoczesnym i atrakcyjnym designem, gwarantuje optymalny komfort, najnowszej generacji rozwiązania w zakresie łączności i jest wyposażony w jeszcze wydajniejsze jednostki napędowe. W ofercie dostępny jest także model ë-Berlingo, który zapewnia zasięg do 320 km*.

*Cykl mieszany wg WLTP w trakcie certyfikacji

NOWY Ë-BERLINGO I BERLINGO

Towarzysze aktywnego stylu życia

Idealne auto rekreacyjne dostosowane do potrzeb podróży w gronie rodziny, które zachwyca nowoczesnym i atrakcyjnym designem, gwarantuje optymalny komfort, najnowszej generacji rozwiązania w zakresie łączności i jest wyposażony w jeszcze wydajniejsze jednostki napędowe. W ofercie dostępny jest także model ë-Berlingo, który zapewnia zasięg do 320 km* (*Cykl mieszany wg WLTP w trakcie certyfikacji)

*Cykl mieszany wg WLTP w trakcie certyfikacji

Bezkompromisowy design

Nowa stylistyka nadwozia i wnętrza samochodu podkreśla jego współczesny charakter.

Więcej wygody

Unikalny komfort spod znaku Citroëna dzięki fotelom Advanced Comfort®.

Nowoczesne sysyemy łączności

System pokładowy ułatwiący każdą podróż.

Idealnie przestronny

3 niezależne fotele z tyłu i sprytne schowki.

Przyjemność z jazdy elektrycznej

Większy zasięg.

Rodzinny pojazd turystyczny - wielozadaniowy, na wskroś modułowy i przestronny

Bezkompromisowy design

Poznaj nowy, bardziej nowoczesny i wyrazisty design samochodu i zachwyć się nową stylistyką Citroëna, widoczną z przodu auta oraz na nowej desce rozdzielczej w kabinie. Ciesz się gamą nowych kolorów i materiałów. 

Więcej wygody

Podnieś komfort wnętrza swojego auta dzięki fotelom Citroën Advanced Comfort® ze zwiększonym podparciem bocznym, które gwarantują stabilną pozycję w każdych okolicznościach.

Nowoczesna łączność

Ciesz się większą funkcjonalnością dzięki najnowszej generacji technologiom łączności: 10-calowy wyświetlacz dotykowy, bezprzewodowa funkcja Apple CarPlay i Android Auto i indukcyjna ładowarka do smartfona.

Idealnie przestronny

3 pełne fotele z tyłu, 27 schowków, otwierana szyba tylna,  pozwalają cieszyć się przyjemną jazdą i przyjaznymi rozwiązaniami.

Przyjemność z jazdy elektrycznej

Doświadczaj wszystkich zalet wydajnych, w pełni elektrycznych napędów elektrycznych, które gwarantują zwiększony zasięg nawet do 320 km*

*Cykl mieszany wg WLTP w trakcie certyfikacji