Przeglądaj treść

 NOWY SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Dostępny online i w salonach

Już od 98 500 zł brutto

Nowy Citroën C3 Aircross awansuje w segmencie i potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu designowi przodu nadwozia, stylowym akcentom oraz jeszcze większemu komfortowi wynikającemu z zastosowania siedzeń Advanced Comfort. 

Ten wszechstronny, modułowy i kompaktowy SUV ułatwi Ci życie.

3 Opinii
Ocena 5/5 w 3 opinii

UNIKALNY, KOMFORTOWY I WSZECHSTRONNY

Siedzenia advanced comfort

Dzięki zastosowaniu nowych siedzeń Advanced Comfort doświadczenie komfortu na pokładzie Nowego SUV-a C3 Aircross jest jeszcze pełniejsze.  

Modułowość

Nowy SUV C3 Aircross zachowuje wzorcową modułowość dzięki tylnej kanapie dzielonej w proporcji 2/3 - 1/3 ze składanymi oparciami i możliwością niezależnego przesuwania obu jej elementów na dystansie 150 mm. Oparcie fotela pasażera można złożyć i przekształcić je w stolik, co umożliwia przerwożenie przedmiotów o długości nawet do 2,4 m.

Przestronność

Nowy SUV C3 Aircross ma wzorcowo przestronne wnętrze, które zapewnia optymalny komfort wszystkim pasażerom. Pojemny bagażnik wyznacza nowy standard w segmencie.  

Grip control

Nowy SUV Citroën C3 Aircross doskonale sprawdzi się podczas pozamiejskich eskapad dzięki systemowi Grip Control z układem wspomagania zjazdu ze wzniesienia, który optymalizuje trakcję kół przednich. 

JUŻ OD 98 500 ZŁ

Oferty na nowego suv-a Citroën C3 aircross

JESZCZE BARDZIEJ WYRAZISTY STYL

Większe możliwości personalizacji

C3 Aircross potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu wyglądowi przodu nadwozia, który podkreśla solidność i silną pozycję modelu w segmencie. Atutem samochodu są nowe możliwości personalizacji - obecnie można wybrać jedną z aż 70 dostępnych kombinacji. Ofertę wzbogaciły również dwa nowe wzory obręczy aluminiowych. 

 

Gama wersji wykończenia wnętrza Nowego C3 Aircross składa się z czterech propozycji, z których każda ma swój unikalny styl. 

JESZCZE WYŻSZY KOMFORT

Komfortowy suv dla aktywnych

W kabinie Citroëna C3 Aircross poczujesz się jak w domu - jest niezwykle wygodny dzięki zastosowaniu rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®. Ten SUV to doskonała propozycja dla osób, które lubią aktywny tryb życia. Samochód dysponuje wyjątkowo modułowym i przestronnym wnętrzem, a kabina jest doskonale doświetlona. Siedzenia Advanced Comfort, które zadebiutowały w SUV-ie Citroën C5 Aircross, wyznaczają nowy standard komfortu jazdy. 

HARMONIA

Skorzystaj z najnowszych technologii i ruszaj w nieznane

Nowy C3 Aircross wyposażony jest w rozwiązania technologiczne, które zapewniają doskonałe samopoczucie i zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

255_Security

Citroën connect assist

Assistance i SOS: bezpłatna, dostępna w trybie 24/7 usługa połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją, która zwiększa Twoje bezpieczeństwo. 
257_Connect_Nav

Citroën connect navi

Sytuacja na drodze, warunki pogodowe… Citroën Connect Navi ułatwia podróżowanie dzięki zintegrowaniu wszystkich usług nawigacji w ramach jednego rozwiązania.
256_Connect_Play

Citroën connect play

Podróżuj bezpiecznie dzięki funkcji Mirror Screen. Korzystaj z aplikacji i treści smartfona za pośrednictwem ekranu dotykowego Nowego SUV-a C3 Aircross.

ADVISOR: OPINIE KLIENTÓW DOTYCZĄCE NOWEGO SUV-A CITROËN C3 AIRCROSS

ŚREDNIA OCENA
5/5
3 Klienci przyznali 5 gwiazdek
0 Klienci przyznali 4 gwiazdek
0 Klienci przyznali 3 gwiazdek
0 Klienci przyznali 2 gwiazdek
0 (1) gwiazdka

Citroën
Advisor

Dostęp do Citroën Advisor i korzystanie z niego podlegają Ogólnym warunkom użytkowania oraz obowiązującym przepisom. 

POZNAJ WSZYSTKIE OPINIE

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS RIP CURL

Edycja limitowana

Już po raz trzeci Citroën C3 Aircross będzie nosił znak Rip Curl. 

Nowa limitowana edycja 2022 będzie dostępna w sprzedaży online i punktach sprzedaży.

  • Kaki Grey
  • Pepper Red
  • Voltaïc Blue
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinium
  • Gris Acier
  • Polar White
Widok z przodu
Widok z tyłu

3 SILNIKI

Dzięki zaawansowanym technologicznie, wydajnym i oszczędnym silnikom najnowszej generacji bez problemu zrealizujesz marzenia o podróży w nieznane. Samochód dostępny jest zarówno z jednostkami benzynowymi 1.2 PureTech (110 KM i 130 KM), jak i silnikiem Diesla 1.5 BlueHDi 110 KM.

Manualna, sześcioprzełożeniowa skrzynia biegów dostępna jest w wersjach 1.2 PureTech 110 S&S i 1.5 BlueHDi 110 S&S, a automatyczna, sześcioprzełożeniowa skrzynia EAT6 oferowana jest w połączeniu z silnikiem 1.2 PureTech 130 KM S&S.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Otrzymasz ofertę w mniej niż godzinę 
Zapytaj o ofertę
SPRAWDŹ SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI
Sprawdź wszystkie aktualne oferty w Sklepie On-line. 
Sprawdź samochody dostępne od ręki
ZAMÓW ONLINE
Wybierz Twojego Citroëna i skorzystaj z naszych ofert.  
Zamów online
ZAMÓW AKCESORIA
Spersonalizuj samochód zgodnie z indywidualnymi potrzebami.  
Poproś o katalog akcesoriów
ZAMÓW MINIATUROWY MODEL
Poznaj ofertę produktów powiązanych z marką Citroën. 
Przejdź do sklepu Citroën lifestyle