SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën Assistance

CITROËN ASSISTANCE: OFEROWANY CO ROKU!*

Zdarzyła Ci się awaria lub kolizja i Twój samochód jest unieruchomiony? Chcesz, aby ktoś szybko się tym zajął i umożliwił Ci kontynuowanie podróży?
Citroën Assistance naprawi lub odholuje Twoje auto nawet, jeżeli incydent będzie miał miejsce blisko Twojego domu.
Wszystkie samochody marki Citroën mogą być objęte nieodpłatną usługą Assistance. Wystarczy raz w roku wykonać przegląd okresowy w jednym z autoryzowanych serwisów Citroëna.

POŁĄCZENIE Z TWOJEGO SAMOCHODU

Jeżeli Twój samochód wyposażony jest w Citroën Connect Box, w przypadku awarii możesz skontaktować się z Citroën Assistance, naciskając przycisk (z logo Citroëna), zlokalizowany w kabinie. Twoje położenie zostanie niezwłocznie określone dzięki usłudze geolokalizacji (o ile wcześniej wyraziłeś zgodę na jej włączenie). Dzięki temu oszczędzisz cenny czas. Jeżeli jesteś ofiarą lub świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia, możesz połączyć się z Citroën Assistance, naciskając czerwony przycisk (SOS). Gdy system wykryje zderzenie, połączenie z Citroën Assistance zostanie nawiązane automatycznie, a konsultant w razie potrzeby niezwłocznie powiadomi służby ratunkowe.
Citroen Assistance
assistance_Showroom

.

CITROËN ASSISTANCE: ROZSZERZONY ZAKRES

Dzięki rozszerzonej usłudze Citroen Assistance, aktywowanej przez Autoryzowany Serwis Citroena po wykonaniu przeglądu okresowego, otrzymasz wsparcie w następujących przypadkach:

  • awaria,
  • wypadek,
  • utrata kluczyków,
  • zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie,
  • zatankowanie niewłaściwego paliwa.

Citroën zrobi wszystko, by rozwiązać problem na miejscu. Jeżeli nie będzie to możliwe, zorganizuje odholowanie samochodu do najbliższego autoryzowanego serwisu Citroëna.
Jeżeli naprawa Twojego samochodu nie będzie możliwa w ciągu jednego dnia, w zależności od sytuacji otrzymasz propozycję umożliwiającą kontynuowanie podróży lub zakwaterowanie.


.

PODRÓŻUJ BEZ STRESU

• Usługa Citroën Assistance zapewnia ochronę na terenie całej Unii Europejskiej oraz w 15 innych krajach/terytoriach. • Każdy z kilkudziesięciu serwisów Citroëna w Polsce jest do Twojej dyspozycji. Usługa dotyczy: • kierowcy oraz pasażerów, • samochodu zakupionego jako nowy lub używany.
Citroen Assistance
Citroen Assistance

APLIKACJA MYCITROËN

Możesz również połączyć się z Citroën Assistance za pośrednictwem numeru wskazanego w aplikacji MyCitroën: rubryka "Citroën Assistance".

*Jeśli przegląd okresowy wykonywany jest co rok w autoryzowanym serwisie Citroëna.

Top