Przeglądaj treść

GAMA SIEDMIOMIEJSCOWYCH MODELI CITROËNA

Citroën Berlingo i Citroën SpaceTourer zostały zaprojektowane dla miłośników wolności i otwartych przestrzeni. Nasze siedmiomiejscowe modele mają przyjazne, bardzo modułowe kabiny wyposażone w mnóstwo schowków. Z pewnością spodobają się całej rodzinie! Dzięki nim nie musisz się ograniczać, a świat stoi przed Tobą otworem.  

CITROËN Ë-SPACETOURER

Citroën ë-SpaceTourer to idealny towarzysz eskapad z rodziną lub w gronie przyjaciół. Samochód zapewnia pasażerom niezwykłą wogodę w trakcie jazdy dzięki siedzeniom wykorzystującym technologię Advanced Comfort oraz zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions*. Citroën ë-SpaceTourer, dostępny w wersjach Feel i Shine, otwiera przed Tobą świat nowych możliwości - oferowany jest aż w trzech długościach nadwozia (XS, M i L). Samochód ma doskonałe proporcje i zapewnia niezrównany komfort nawet 8 osobom. Jest również ekologiczny dzięki zastosowaniu technologii BlueHDi oraz wprowadzeniu do gamy wersji z napędem elektrycznym.  

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

CITROËN Ë-BERLINGO 

Citroën ë-Berlingo, który zadebiutował w 1996 r., to pionier w segmencie samochodów rekreacyjnych. Nowy model zachowuje wszystkie atuty poprzedników dodając wzbogacając je o liczne nowoczesne rozwiązania. Samochód zapewnia pasażerom najwyższy komfort dzięki specjalnej konstrukcji siedzeń i zawieszenia, ma również bardzo przestronne wnętrze. Dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach nadwozia. Dwie pary drzwi bocznych przesuwnych optymalizują dostęp do wzorcowo modułowego wnętrza wyposażonego w niezależne siedzenia w drugim rzędzie. A to tylko kilka wybranych atutów, dzięki którym Nowy Citroën ë-Berlingo wyróżnia się na tle konkurencji! 

Nie musisz się ograniczać - obszerny bagażnik ma pojemność  775 l w wersji M i aż 1050 l w wersji XL. Samochód jest dostępny również w wersji elektrycznej.