Przeglądaj treść

SAMOCHODY DO PRZEWOZU OSÓB

W gamie Citroëna znajdziesz modele, dzięki którym bez problemu przewieziesz swoich klientów oraz inne grupy ludzi. Citroën SpaceTourer Business i Citroën Berlingo zostały zaprojektowane, by zapewnić im najwyższy komfort podczas podróży. 

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Świadczysz usługi przewozu osób, jeździsz taksówką, wozisz VIP-ów, wykonujesz kursy wahadłowe na ustalonych trasach? Citroën SpaceTourer Business Lounge spełni Twoje oczekiwania dzięki niezrównanej wygodzie, jaką zapewnia. Samochód dostępny jest również w wersji elektrycznej, która umożliwia niezwykle komfortową, płynną i bezemisyjną jazdę w ciszy.   

CITROËN SPACETOURER

Podróżowanie Citroënem SpaceTourer jest niezwykle wygodne dzięki siedzeniom wykorzystującym technologię Advanced Comfort i zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions*. Citroën ë-SpaceTourer zachowuje wszelkie zalety wersji z silnikiem spalinowym wzbogacając je o niezwykły komfort jazdy wynikający z zastosowania napędu elektrycznego. 

Citroën SpaceTourer dostępny jest w trzech długościach nadwozia, a jego niezwykle modułowe wnętrze mieści do 9 osób. Samochód wyposażony jest w 15 technologii wspomagających kierowcę, a dzięki wysokości 1,9 m może korzystać z wszystkich parkingów.  

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

 CITROËN BERLINGO

Citroën Berlingo zadebiutował w 1996 r. i jest pionierem w segmencie samochodów rekreacyjnych. Samochód zapewnia pasażerom wysoki komfort i ma wyjątkowo modułowe wnętrze dzięki zastosowaniu niezależnych siedzeń w drugim rzędzie. Dostęp do niego ułatwiają dwie pary drzwi bocznych przesuwnych. 

Citroën Berlingo ma niezwykle przestronną kabinę i obszerny bagażnik - w wersji M (długość 4,4 m) ma on pojemność 775 l, a w wersji XL (długość 4,75 m) - 1 050 l. Możesz w mgnieniu oka zmienić konfigurację z pięciomiejscowej na siedmiomiejscową! 

Samochód jest dostępny w wersji elektrycznej.