SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund


KARIERA W CITROËN

O sukcesie firmy decydują nie tylko doskonałe produkty czy innowacyjne pomysły, ale przede wszystkim zaangażowani ludzie o wysokich kompetencjach zawodowych i chęci ciągłego doskonalenia, pełni entuzjazmu i pasji do wykonywanej pracy, dbający o kondycję firmy, dla której pracują, wnosząc osobisty wkład w jej konkurencyjność i wizerunek.

 

Citroën obejmuje 3 300 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą samochodów nowych i używanych, ale także obsługą posprzedażową oraz dystrybucją części zamiennych i różnego rodzaju akcesoriów.

 

Dział HR marki Citroën oferuje zarówno możliwość rozpoczęcia kariery, jak i nieustanny rozwój kompetencji zawodowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi poszukujemy ludzi z zamiłowaniem do osiągania ambitnych celów zawodowych do pracy w działach w siedzibie marki Citroën oraz w rozwijającej się sieci dystrybucji.

 

Dołącz do grona 14 300 pracowników, którzy realizują innowacyjne pomysły, głęboko angażując się w swoją pracę, dzięki czemu firma ciągle rozwija się i odnosi sukcesy w branży.

 

Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy specjalistą, jeśli lubisz motoryzację a Marka Citroen jest Ci bliska, przedstaw swoją kandydaturę i dołącz do naszej ekipy wybierając jeden z działów:

  • Stanowisko Operacyjne – aby mieć bezpośredni kontakt z Klientem
  • Stanowisko Pomocnicze – aby rozwijać kompetencje w gronie naszych specjalistów różnych dziedzin
  • Stanowisko w Centrali – aby znaleźć się w samym sercu Marki Citroën jako Importera samochodów w Polsce

 

Top