SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Poznaj aplikację Scan MyCitroën

80x80_Picto_Serenité_Scan_MyC.jpg

Większy komfort!

Skanując konkretne elementy samochodu zyskujesz łatwy dostęp do informacji na ich temat... Tylko i wyłącznie do tych treści, które naprawdę cię interesują. Dzięki aplikacji Scan MyCitroën nie tracisz czasu na przeglądanie instrukcji obsługi czy spisu treści.

80x80_Picto_Facilite_Scan_MyC.jpg

Łatwa obsługa!

Obsługa aplikacji jest niezwykle intuicyjna. Masz do dyspozycji skrótową ścieżkę do opisu kontrolek (światła drogowe, przeciwmgłowe, kierunkowskazy etc.), co pozwala ci błyskawicznie rozszyfrować różne funkcje, dostępne na desce rozdzielczej!

ODKRYJ APLIKACJĘ SCAN MYCITROËN W MATERIAŁACH VIDEO

SKANER

Wybierz interesujący Cię element samochodu i zeskanuj go za pomocą aparatu fotograficznego w smartfonie. Aplikacja automatycznie zidentyfikuje wskazany element. Każdy element wymieniony w oryginalnej instrukcji obsługi może być zidentyfikowany dzięki aplikacji Scan MyCitroën.

 

750x423_Scanner_LinkMyCitroen.jpg

ILUSTROWANY SPIS TREŚCI

750x423_Documentation_LinkMyCitroen.jpg

Jeśli nie chcesz skorzystać z funkcji „Scan”, możesz sięgnąć do ilustrowanego spisu treści, gwarantującego szybki dostęp do poszukiwanych informacji.

KONTROLKI

Po wybraniu zakładki „Kontrolki” w ustawieniach aplikacji Scan MyCitroën uzyskasz informacje na temat poszczególnych ostrzegawczych wskaźników Twojego CITROËNA, ilustrowane zdjęciem każdego z nich. Aplikacja przedstawi ci także wstępne zalecenia, jak postępować w sytuacji, kiedy zaczyna się świecić jedna z kontrolek.

750x423_TemoinsLumineux_LinkMyCitroen.jpg
Top