SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
1800x681_concept-car-gtbycitroen

GTbyCitroën


GTBYCITROËN

NA GRANICY WIRTUALNEGO ŚWIATA

GTbyCitroën to stylistyczna replika pojazdu z wirtualnej rzeczywistości i niezwykła wersja samochodu na dalekie trasy. Jest efektem współpracy Citroëna i studia Polyphon, znanego z serii komputerowych gier wyścigowych "Gran Turismo".

MUSKULARNY SAMOCHÓD KONCEPCYJNY

GTbyCitroën – Muskularny samochód koncepcyjny

GTbyCitroën ma smukłą sylwetkę o opływowych i maksymalnie napiętych liniach. Jego muskularny wygląd podkreślają też proste w rysunku boki z przetłoczeniami w górnych partiach, a także opalizujący odcień karoserii.

PRZÓD PEŁEN SIŁY

Spójność stylistyczną przodu uzyskano za sprawą:

  • poszerzonych wlotów powietrza
  • poziomo ułożonych reflektorów z diodami LED świecącymi silnie niebieskim światłem. 

Boczne lusterka w profilowanej obudowie z włókna węglowego wydają się zawieszone przy karoserii, by łatwiej ciąć powietrze i zapewnić samochodowi koncepcyjnemu GTbyCitroën świetne trzymanie się drogi.

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Przód pełen siły

OPŁYWOWA SYLWETKA

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Opływowa sylwetka

Wielka, okalająca przód samochodu szyba płynnie łączy się z dachem, przechodząc następnie w ruchomą owiewkę o wyjątkowo wydłużonej formie. Uzyskano w ten sposób nadzwyczajnie opływową sylwetkę, dającą poczucie ciągłego ruchu. Forma samochodu emanuje dynamiką i bezustannym pędem.

OPTYMALNA AERODYNAMIKA

Niezwykłe wrażenia z jazdy

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Niezwykłe wrażenia z jazdy

Aerodynamiczne, opływowe linie – jedna z mocnych stron wielu modeli Citroëna – w GTbyCitroën zostały doprowadzone do perfekcji. Uzyskano dynamiczną sylwetkę, skuteczny układ jezdny i niezwykłe wrażenia podczas jazdy.

W sportowym duchu

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – W rajdowym duchu

GTbyCitroën wyraża wyścigowego ducha zgodnego z koncepcją Citroëna za sprawą zjawiskowo opływowych linii, oryginalnej konstrukcji, ale też przez technologie niezwykle obiecujące dla ochrony środowiska.

Innowacyjne rozwiązania

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Innowacyjne rozwiązania

GTbyCitroën jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania, takie jak opływowe przednie wloty powietrza, płaska płyta pod karoserią, ruchomy spojler czy też tylny dyfuzor. Wszystkie te elementy aktywnie przyczyniają się do lepszego trzymania się nawierzchni – przede wszystkim jednak obniżają one jego opór aerodynamiczny.

WYRAZISTA KABINA

Także we wnętrzu objawia się dynamiczny, pełen siły charakter samochodu koncepcyjnego GTbyCitroën.

Wysublimowanie i dynamika

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Wysublimowanie i dynamika

W dwuosobowej kabinie połączono wysublimowane, szlachetne, starannie dobrane materiały z nieco technicznym stylem stanowiska kierowcy, które nie daje zapomnieć o sportowych odniesieniach samochodu.

Wyjątkowa przyjemność jazdy

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Wyjątkowa przyjemność jazdy

Wyścigowe fotele dla kierowcy i pilota pokryte ciemną skórą otulają, zapewniając wyjątkową przyjemność jazdy. Panele boczne drzwi i podłoga obite pikowaną skórą potęgują sportowy charakter kabiny.

MAKSYMALNA KONCENTRACJA

Na wysokości wzroku pilota wyświetlane są niezbędne informacje. Przyczynia się to do większego bezpieczeństwa jazdy, zapobiegając rozproszeniu uwagi. Odczyt informacji przebiega bez żadnych zakłóceń.

Samochód koncepcyjny GTbyCitroën – Maksymalna koncentracja
Top